Noxwin 77 giriş Noxwin77 yeni adres

Malta iddaa sitesi Noxwin’in adresi www.noxwin77.com olarak değişti. Noxwin 77 adresinden siteye üye olup noxwin promosyonlarından yararlanabilirsiniz.

EveryMatrix Ltd. şirketi tarafından yönetilen Noxwin iddaa sitesi uzun süredir Türkiye pazarında hizmet veriyor. Noxwin iddaa sitesi bundan önce www.noxwin12.com adresini kullanıyordu. Ancak bu adres 30 Kasım 2015 tarihinde engellendiği için yerini Noxwin 77 adresi aldı. Bugün Noxwin ile birlikte başka iddaa siteleri de engellendi. Giriş adresleri engellenen iddaa siteleri hemen engelsiz yeni adresi devreye aldılar ve o adresler üzerinden hizmet veriyorlar. Noxwin firması da üyelerinin Noxwin giriş konusunda sıkıntı yaşamaması ve siteyi sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilmesi için engelsiz noxwin77.com adresini yayına aldılar.

Noxwin77 iddaa sitesinde şuanda yeni üyelere 350 TL’ye kadar para yatırma promosyonu kampanyası devam ediyor. Noxwin’e yukarıdaki link üzerinden kayıt olduktan sonra ilk para yatırmanızda 200 TL’ye kadar %100 promosyon, ikinci para yatırmanızda ise 150 TL’ye kadar %50 promosyon kazanabilirsiniz. Yani diyelimki ilk para yatırma miktarınız 200 TL, ikinci para yatırma miktarınız 300 TL olursa toplamda 350 TL de Noxwin’den promosyon kazanabilirsiniz. Noxwin giriş ve Noxwin yeni adres için sitemizdeki duyuruları takip edebilirsiniz. Noxwin girilmiyor, noxwin açılmıyor, noxwin engellendi mi gibi sorularla kafanızı meşgul etmeyin. Sitemize girdiğinizde Noxwin giriş linkine tıkladığınız zaman bu link sizi en güncel Noxwin77 adresine yönlendirecektir.

Yazı etiketleri: noxwin giriş • noxwin yeni adres

30 Kasım 2015 Yazıldı Noxwin iddaa

buton