Oddsring 333 – Oddsring giriş Oddsring333.com

Oddsring Yeni Adresi Oddsring333

Oddsring iddaa sitesinin siteye erişimde kullanılan adresi olan Oddsring505.com geçtiğimiz günler içerisinde engellenince onun yerine Oddsring giriş adresi artık Oddsring333.com oldu.

Oddsring iddaa sitesi yeni adresi Oddsring333 ile faaliyetlerini sürdürüyor. Özellikle de bu site ile sizlerin gündelik iddaa ile promosyon kazançlarınız her zaman üst seviyelerde ilerleyebilir. Malta lisansına sahip olan site faaliyetlerini de 2012 senesinden itibaren sorunsuz olarak ilerletmektedir. Bu ilerleyiş kapsamında da sizlerin site dahilinde gününün her anında hem canlı iddaa, hem de canlı gazino oyunlarından yararlanma imkanınız olacaktır. Bu oyun akışlarının yanı sıra, Oddsring giriş adresinin Oddsring333 olmasındaki temel etkene de değinmek isteriz. Keza site bu tarz bir girişim içerisine yönelmesinin nedenini TİB’ e bağlamaktadır. Yani TİB tarafından belli başlı zamanlarda ulaşım engellerine maruz bırakıldığı için o da yeni bir adres değişimi ile adımını atmaktadır. Bu değişim ise Oddsring 333 sitesine herhangi bir zarar vermeden faaliyetlerini ilerletmesine vesile olacaktır. Bu sebepten dolayı da tek yapmanız gereken şey site içindeki kayıt işlemlerini tamamlamaktır. Bu işlemleri de birkaç dakika içerisinde ana sayfası üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üye ol sekmesini doldurup ilk para yatırma işlemleri ile zaten sitenin bütün ayrıcalıklarından yararlanabileceksiniz.

Oddsring Kapandı Mı?

Oddsring iddaa sitesinde kapanma gibi bir durum söz konusu değildir. Bunun aksine site yeni adresi üzerinden çok daha net bir yapı ile faaliyetlerini ilerletmektedir. Yani her zaman bütün bölümlerine dahil olacak, bu sayede de kesintisiz bir kazanç düzeni elde edeceksiniz. Tek yapmanız gereken şey yenilenen adrese geçiştir.

Odddsring İstenen Belgeler

Oddsring yeni adresi Oddsring333’ten ilk defa para çekeceğiniz zaman alttaki belgeler sizden talep edilebilir. Bu belgeleri de şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kimlik önlü arkalı fotokopisi
  • Adres teyit belgesi
  • Kredi kartları hakkında bilgiler

Bütün bu aşamalar ile zaten sizlerin bu site içinde her zaman net bir kazanç düzeni elde edebilmeniz mümkün olabilir. Hepinize güzel seyirler dileriz…

Yazı etiketleri: oddsring giriş • oddsring yeni adres

15 Haziran 2016 Yazıldı Oddsring iddaa

buton