Oddsring 505 – Yeni adres Oddsring505.com

Türkçe iddaa sitesi Oddsring yine engellendi. Yeni Oddsring adresi ise Oddsring505.com oldu. Hesabınıza Oddsring 505 üzerinden girebilirsiniz. Sevilen Türkçe iddaa sitelerinden birisi olan Oddsring de engellemelerden nasibini aldı. Firma bu adresten önce Oddsring808 alan adını kullanıyordu.

Geçtiğimiz günlerde Oddsring808 adresinin engellenmesi üyeler açısında biraz sıkıntı yarattı. Çünkü Oddsring’in bu adresine giriş yapılamadı ve doğal olarak üyeler hesaplarına erişemediler. Neyseki oddsring yönetimi hemen krize müdahale ederek oddsring505 isimli adresi yayına soktu. Oddsring iddaa sitesi yaptığı bu değişiklik ile üyelerin siteye sorunsuz bir şekilde erişebilmesi ve iddaalarıni oynayabilmesini sağlamaktı. Tabi Oddsring 505 adresine geçiş biraz zaman aldı. Çünkü sitenin yayına hazırlanması, üyelere duyurulması derken biraz zaman geçti. Bu süreçte de Oddsring üyeleri erişimde problem yaşadılar ve itirazlerini iddaa bloglarında dile getirdiler.

Öyle görünüyorki bundan sonra da Oddsring iddaa sitesi site adresini yine değiştirecek. İşte böyle bir durumda site site gezerek adres aramak yerine direkt olarak sitemizdeki Oddsring giriş linkine tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki Oddsring linki sizi şu anda geçerli adres olan Oddsring505 sitesine yönlendirecektir. Oddsring’e yukarıdaki link üzerinden üye olursanız ilk para yatırma miktarınıza göre 500 TL’ye kadar %200 promosyon kazanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: oddsring giriş • oddsring yeni adres

10 Şubat 2016 Yazıldı Oddsring iddaa

buton