Ossobet

iddaa Siteleri 2 Nisan 2016, 00:09 Ossobet

LGA/CL2/7A1/2021 numaralı Malta lisansı ile hizmetlerinim sürdüren ossobet, güvenilir bir iddaa sitesi olarak ön plana çıkmaya çalışmaktadır. 2015’in son döneminden itibaren iddaa ve oyun dünyasında yer alan ossobet, kısa bir süre geçmesine rağmen özzellik ile hızlı ödeme yöntemi sayesinde, popüler bir site konumuna yükselmiştir. Hizmetlerini mobil uygulama ile de destekleyen ve farklı spor karşılaşmalarına sahip olan iddaa seçenekleri ile dikkat çeken site, sade bir işlem platformu ile üyelerinin karşısına çıkmaktadır.

Ossobet Hizmetleri Nelerdir?

Ossobet hizmetleri, iddaaler ve gazino oyunlarından meydana gelmektedir. iddaaler bölümünde, klasik spor iddaaları ile canlı iddaaler bulunmakta olup, oyunlar bölümünde, slotlar ve canlı gazino oyunları yer almaktadır.

Ossobet Spor iddaaları Nelerdir?

Ossobet spor iddaaları tüm popüler liglerin yer aldığı futbol karşılaşmaları ve basketbol karşılaşmalarından, tenis, hentbol, buz hokeyi karşılaşmalarından, voleybol, snooker, beyzbol, motor sporları, Ragbi, salon topu ve badminton karşılaşmalarından meydana gelmektedir. Özellik ile futbol karşılaşmalarında çok farklı ve yüksek oranlı iddaa seçenekleri ön plana çıkmaktadır.

Ossobet Canlı iddaaları Nelerdir?

Ossobet canlı iddaaler konusunda da zengin bir içeriğe sahiptir. Gün içerisinde oynanan her hangi bir karşılaşma canlı iddaaler programına alınmakta ve farklı seçenekler ile iddaa yapmak üzere üyelere sunulmaktadır. Ossobet canlı iddaalarınin popüler olmasının nedeni, yüksek iddaa oranlarıdır.

Ossobet Canlı gazino Oyunları Nelerdir?

Roulette, black jack ve bakara gibi oyunlar, ossobet canlı gazino oyunlarının temelini meydana getirmektedir. Oyunlara katılmak isteyenler, üyelik işlemini gerçekleştirmeli, gazino bölümüne para aktarmalı ve ana ekranda yer alan canlı gazino bölümüne gelmelidir. Bu bölüme gelindiğinde, black jack bakara ya da roulette bölümlerinden bir tanesinin seçilmesi gerekmektedir. Her hangi bir seçim yapıldıktan sonra, o bölüm altında bulunan masaların birine girilmesi yeterli bir uygulamadır

Ossobet gazino Oyunları Nelerdir?

Ossobet gazino oyunları netent desteği ile üyelere sunulan 100’lerce oyun seçeneğinden meydana gelmektedir. Oyunlar genel olarak, tiger games oyunları, netent oyunları ve en beğenilen oyunlar olmak üzere 3 grupta toplanmaktadır.

Ossobet promosyonları Nelerdir?

500 Türk lirası değerindeki ve %100 orana sahip olan hoş geldin promosyonu ile %30 oranlı yatırım promosyonu, ossobet promosyonları olarak bilinmektedir. Bu iki promosyon haricinde ossobet tarafından verilen başka her hangi bir promosyon bulunmamaktadır. Verilen promosyonlar, yalnızca spor iddaalarınde geçerli olup, banka havalesi ya da cepbank ile yatırım yapılması zorunluluğu bulunmaktadır.

Ossobet Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Ossobet ödeme yöntemleri hakkında site bilgilendirmelerinde her hangi bir açıklayıcı bilgi bulunmamaktadır. Ödeme yöntemleri ancak, işlem platformunun en alt kısmında yer alan bölgeden öğrenilmektedir. Bahsedilen alanlarda da, detaylı açıklamalar olmasa da, semboller üzerinden ödeme yöntemlerini sıralamak mümkündür. Bu kapsamda, ossobet ödeme yöntemlerinin, astropay, TL nakit, webmoney, visa, ecopayz, master card, ukash, maestro, click2pay, banka havalesi ve neteller olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca promosyonlar incelendiğinde, cepbank yönteminin kullanıldığı da gözlenmektedir.

 

buton