Ossobet

Ossobet Ossobet iddaa sitesi 2015 yılının sonlarına doğru iddaa sektörüne giriş yapmış olan bir iddaa sitesidir. Ossobet Hakkında Ossobet iddaa sitesi, Ovi Technology şirketi altında faliyet göstermektedir. Ossobet lisansını Malta’dan edinmiştir. Ossobet iddaa sitesinin teknik alt yapısını kullanan birden fazla iddaa sitesi açılmaya başlanmıştır.   iddaa Bölümü Ossobet iddaa sitesinin spor iddaaları ve canlı iddaa bölümlerini incelediğimiz de gelişmiş bir sistem görüyoruz. Ayrıca Betconstruct sisteminide benzediğini belirtebiliriz ama aynısı değildir. Karşılaşmalara sunulan iddaa oranları orta seviyededir. Ayrıca Ossobet’te iddaa sat vaya iddaa bozdur özelliği yoktur.   Diğer Bölümler Ossobet gazino haricinde diğer bölümler bakımından canlı gazino ve sanal iddaa alanına… Genel Bakış promosyonlar Oranlar iddaa Çeşitleri Toplam Not 32

Özet : Ossobetbet iddaa sitesi değerlendirmesi

Kullanıcı Oylaması: 2.1 ( 3 oy) 32

Ossobet iddaa sitesi 2015 yılının sonlarına doğru giriş yapmış olan bir iddaa sitesidir.

Ossobet Hakkında

Ossobet iddaa sitesi, Ovi Technology şirketi altında faliyet göstermektedir. Ossobet lisansını Malta’dan edinmiştir. Ossobet iddaa sitesinin teknik alt yapısını kullanan birden fazla iddaa sitesi açılmaya başlanmıştır.
 

iddaa Bölümü

Ossobet iddaa sitesinin spor iddaaları ve canlı iddaa bölümlerini incelediğimiz de gelişmiş bir sistem görüyoruz. Ayrıca Betconstruct sisteminide benzediğini belirtebiliriz ama aynısı değildir.
Karşılaşmalara sunulan iddaa oranları orta seviyededir. Ayrıca Ossobet’te iddaa sat vaya iddaa bozdur özelliği yoktur.
 

Diğer Bölümler

Ossobet gazino haricinde diğer bölümler bakımından canlı gazino ve sanal iddaa alanına tıkladığımız zaman ise hatalı yazısı çıkmaktadır. Bu yazı da bu alanlarda eksikliğin çok fazla olduğunu gözler önüne sermektedir. Bu sebepten dolayı sitenin sadece spor iddaaları bölümünden kazanç istikametinizi şekillendirebileceğiniz söylememiz gerek. Diğer alanlarda akıbetin nasıl şekilleneceği de şimdiden merak konusu.
 
 

 
promosyonlar
Ossobet promosyon kampanyaları ise,

500 TL Hoşgeldin promosyonu

promosyontan yararlanabilmek için yatırmanız gereken en az miktar 50 TL’dir. promosyonun 12 katını en az 2,10 orandan Kombine kupon (en az 2 musabaka ) içerisinde futbol ve basketbol iddaalarınde çevirmelisiniz.

%30 CepBank-Banka Havalesi Depozit promosyonu  

Müşteri Hizmetleri

Sitede mail yolu ile iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetleri bölümü bulunmaktadır.
 

Genel Değerlendirme

Ossobet iddaa sitesi yeni olmasından dolayı kaynaklandığını düşündüğümüz bazı eksikliklere sahiptir. Öncelikle sitede canlı gazino ve sanal iddaa bölümlerinin menüde yer almasına rağmen içlerinde birşey olmaması ilginç bir durumdur. promosyon konusunda da oldukça zayıf bir iddaa sitesi olarak görünüyor.

iddaaten keyif almak isteyenler , veya iddaa sitelerini inceleyebilir.

buton