Otobet

iddaa Siteleri 28 Mart 2016, 22:11 Otobet

gazino ve gazino oyunları ve spor iddaaları alanında hizmet veren otobet, Amerika, Asya ve Avrupa’da ofislere sahip olan bir işletme olarak görülmektedir. Kostarika üzerinden alınan lisans ile hizmetlerini sürdüren otobet, aynı zamanda Kostarika adresinde tescilli olarak görülen bir işletmedir.

Otobet Hizmet Çeşitleri Nelerdir?

Otobet, spor iddaaları, spor iddaalarınin farklı spor dalları, popüler ve yeni çeşitlerden meydana gelen gazino oyunları ve canlı gazino oyunları alanında hizmet vermektedir. Tüm otobet hizmetleri, Kostarika üzerinden alınan lisans ile yürütülmekte olup, site içeriğinde yapılan tüm işlemler ve sitenin geneli, Kostarika yasalarına göre denetlenmektedir.

Otobet Spor iddaaları Çeşitleri Nelerdir?

Otobet spor iddaaları, futboldan buz hokeyine, basketboldan tenise, Avustralya futbolundan voleybola, hentboldan motor sporlarına ve darttan rugby’ye kadar uzanan geniş bir içeriğe sahiptir. Site içeriğinde aynı zamanda 4 adet popüler ligde bulunmakta olup, bu liglerde oynanacak karşılaşmalar üzerinden iddaa yapılma imkanı üyelere sunulmaktadır. Siteye giriş yapıldığında yaklaşan iddaa etkinlikleri adı altında bir bölüm göze çarpmakta olup, bu bölümde oynanacak karşılaşmaların bilgileri ve oranları üyeler ile paylaşılmaktadır.

Otobet gazino Seçenekleri Nelerdir?

Klasik oyunlar, yeni oyunlar ve top oyunları başlığında üyeler ile buluşturulan 100’lerce oyun seçeneği, otobet gazino seçeneğinde yer almaktadır. Oyun dünyasında bulunan ya da oyun dünyasına yeni eklenen tüm çeşitlere, otobet new games bölümünde rastlamak mümkündür. Deneme oyunu ve gerçek oyun olmak üzere her oyunda iki farklı seçenek otobet kullanıcılarına sunulmaktadır.

Otobet Canlı gazino Oyun Çeşitleri

İngilizce olarak hizmet veren ve Türkçe dil desteği bulunmayan sitede, 7 farklı başlık altında canlı gazino oyunu bulunmaktadır. Otobet canlı gazino oyunları, kuripiyeler eşliğinde oynanmakta olup, bu oyun çeşitlerini roulette ve black jack ile baccarat, keno ve lottery ile knosckout baccarat ve automated roulette meydana getirmektedir.

Otobet Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Otobet ödeme yöntemleri, çok farklı seçeneklerden meydana gelmektedir. Para çekme yöntemleri arasında, banka transferi, skrill ve moneta.ru ile neteller bulunmaktadır. Tüm para çekme işlemleri 48 saatlik sürede gerçekleşmekte olup, her birinin farklı limiti de bulunmaktadır. Para yatırma yöntemleri ise, kredi kartları, paybal, dotpay, online banking, skrill, ukash, neteller, trustly, webmoney, moneta.ru ve trustpay  seçeneklerinden meydana gelmektedir.

Otobet promosyonları Nelerdir?

İlk para yatırma işlemlerine verilen %100 oranlı ve 175 euro değerindeki hoş geldin promosyonu, sıcak promosyon olarak ifade edilen ve gazino oyunlarına verilen %200 oranlı ve 1.000 euroya kadar çıkabilen hot promosyon ilk promosyon çeşitleridir. %100 oranlı ve yine sıcak promosyon olarak tabir edilen 1.000 euroya kadar çıkabilen %100 oranlı hot promosyon, otobet promosyonları arasında yer almaktadır. 25 euro değerindeki depozitsiz promosyon ise, siteye yeni katılan üyelere verilen bir promosyon çeşididir. promosyonlar hakkındaki tüm bilgilendirmeler, otobet ana ekranının en üst bölgesinde yer alan, ikramiye bölümünde paylaşıma sunulmaktadır.

 

buton