Otopay


Otopay Nedir?
Pek çok sitede online olarak ödeme yapmanızı sağlayan Otopay, temel itibariyle ön ödemeli şekilde kullanabileceğiniz bir alışveriş kartıdır. 19 haneden oluşan kart numarası ve 4 haneli güvenlik kodundan ulaşan söz konusu kartı internet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Alacağınız bir Otopay kartınızla internette bulunan birçok sitede kartınızda bulunan 19 haneli numaranızı, güvenlik kodunuzu ve kartınızın Euro cinsinden sahip olduğu değeri girerek son derece güvenli bir yoldan alışverişinizi yapabilirsiniz.
 
Otopay Kart Nereden Satın Alınır?
Yukarıda da belirttiğimiz üzere Otopay kartınızı, www.otopaykart.com internet sitesi üzerinden hizmet veren Otopay sistemine bağlanarak alacaksınız.
Bu işlem için öncelikle:
Almış olduğunuz kart numaraları tek kullanımlıktır ve Otopay Kart güvencesiyle yeniden alış veriş yapmak istediğinizde başka bir kart numarası almanız lazımdır.
 
Otopay Kart Nasıl Kullanılır?
Otopay Kart, yukarıda da ayrıntılı olarak belirttiğimiz üzere tek kullanımlık bir kart numarasıdır ve kart numaranızı ile güvenlik kodunuzu girerek alışveriş yaptığınız internet sitesinde kullanabilirsiniz.
 
Otopay Kart Hangi iddaa Sitelerinde Geçerlidir?
iddaa dünyasıyla içli dışlı olan herkes için hızlı para yatırma işlemleri iddaaçiler için son derece önemlidir. Bu açıdan hızlı ve güvenli para transferine olanak veren Otopay Kart, pek çok iddaa sitesinin ödeme alternatifleri arasında yer almaktadır.

, , gibi Türk iddaa severlerin favori iddaa siteleri arasında yer alan sistemlerde Otopay Kart numarasıyla para yatırma işlemleri sorunsuz ve hızlı bir biçimde halledilebilmektedir.

buton