Para Yatırmadan promosyon Veren iddaa Siteleri

Genel 6 Mart 2016, 19:05 Para Yatırmadan promosyon Veren iddaa Siteleri

iddaa siteleri gün geçtikçe daha da artış göstermektedir. Bunların başında da para yatırmadan promosyon veren iddaa siteleri en çok tercih edilenler arasına girmektedir. Oyunun tadını çıkarmaya yarayan promosyonlar, güzel vakit geçirmenin yanı sıra, yüksek miktarlarda para kazanmak isteyen kişilerin de tercihleri arasına girmektedir.

Müşterileri çekmenin büyük noktaları arasında bulunan promosyonlar sayesinde, site yöneticileri de müşteri kapasitesini bu şekilde arttırabilmektedir. Oyuncular da promosyonlar sayesinde daha da fazla para yatırmaya ve para kazanmaya çalışmaktadırlar.

Para yatırmadan promosyon veren iddaa sitelerinin en temel amacı reklamdır. Bedavadan verdikleri promosyonlar sayesinde sitelerinin isimlerinin kolay yoldan tanıtılmasını sağlamaktadırlar. Tabii ki bu konuda dikkat etmek iddaaseverler için çok önemlidir. Çünkü bedava promosyon adı altında promosyon vermeyip kart bilgilerine ulaşarak dolandırıcılık yapılabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için iddaa sitelerinin isimleri iyi bir şekilde araştırılmalıdır.

 Bedava promosyon veren iddaa Sitelerinin İsimleri

 Öncelikle Plus500 Forex sitesinin sadece kayıt olmaya 30 TL verdiği bilinmektedir. Türkiye’ de yasaklı olan bu siteye DNS ayarlarının değişimi ile kolayca ulaşabilmek mümkündür.

gazino Dünya da yine bedava promosyon veren siteler arasındadır. Diğer sitelerden farklı bir tarafı, arkadaşarını getirdiğinizde size 40 TL değerinde bedava promosyon vermesidir. Ayrıca bir artı nokta da kısıtlı sayıda arkadaş getirmeye promosyon vermemesi. Ne kadar çok arkadaş getirilirse o kadar çok promosyon kazanılabilmektedir.

Para yatırmadan promosyon veren iddaa sitelerinin bir diğeri de Betpas iddaa sitesidir. Betpas iddaa sitesine üye olduktan sonra canlı yardım bölümünden ödülün talep edilmesi gerekmektedir. Ödül talep edilmez ise promosyon kazanılamayacaktır. Ayrıca promosyon 5TL değerindedir.

Restbet de yine aynı şekilde ilk defa kayıt olanlara 10 TL değerinde promosyon vermektedir. Unutulmaması gereken nokta ise, daha önce bu siteye kayıt olmuş oyunculara promosyonun verilmemesidir.

Süperiddaa de yine bedava promosyon veren siteler arasındadır. Sadece yeni üyelikte 20 TL bedava promosyon verdiği unutulmaması gereken noktalardandır.

Diğer para yatırmadan promosyon veren iddaa sitelerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Tipobet ilk üyelikte 10 TL bedava promosyon kazandırmakta.

Youwin ilk üyelikte 10TL bedava promosyon kazandırmakta.

Betolay üye olan herkese 5TL bedava promosyon vermekte.

musabakaaiddaa’e üye olan herkes 7TL bedava promosyon kazanmakta.

Noxwin ilk üyelikte herkese 10 TL değerinde bedava promosyon vermektedir.

Bunların haricinde de bedava promosyon veren iddaa sitelerinin isimlerini de şu şekilde sıralayabilmekteyiz. Hiperbet, Bixbet, Betist, Sportotobet.

 

buton