Para Yatırmadan promosyon Veren iddaa Siteleri Hangileri

Genel 11 Mart 2016, 14:28 Para Yatırmadan promosyon Veren iddaa Siteleri Hangileri

promosyonlar, iddaa ve oyun siteleri tarafından kullanıcılara dağıtılan ödüller anlamına gelmektedir. promosyon dağıtımında siteler, belirli aralıklar ile kampanyalar düzenlemekte ve düzenledikleri bu kampanyalar neticesinde promosyon çeşitleri ile promosyon oranlarını ve promosyon miktarlarını belirlemektedir. Çoğu sitede aynı başlık altında promosyon türleri bulunmakta olup, aralarındaki fark promosyonların oranlarından ve parasal miktarları ile çevrim şartlarından kaynaklanmaktadır.

Yapılan incelemelerde de görüleceği üzere, kullanıcıların promosyonları elde edebilmesi için, sitelere üye olmaları, hesaplarına para yatırmaları, iddaa yapmaları ya da oyunlara katılmaları, kazanç elde etmeleri ya da kayıp yaşamaları gerekmektedir. Bahsedilen tüm işlemlere yönelik promosyon çeşitleri bulunmakta olup, bu promosyonların verilmesinin temel nedeni, oyunlara ve iddaalere katılımın sağlanmasıdır. Katılım sağlandıkça, hem iddaa siteleri kazanç elde edecek, hem de kullanıcılar ekstra oyun oynama ya da iddaa yapma talihına sahip olacaktır. Anlaşılacağı üzere, iddaa sitelerinin ve oyun sitelerinin birçoğu, bedel karşılığında promosyon dağıtımı yapmaktadır. Belirtilen anlayışın dışında olan ve para yatırmadan promosyon veren iddaa siteleri de bulunmaktadır.

Bu sitelere yönelik tanımlamalar genelde, para yatırma şartsız bedava promosyon veren siteler, bedava promosyon veren iddaa siteleri ya da para yatırmadan promosyon veren iddaa siteleri olarak ifade edilmektedir.

Para Yatırmadan promosyon Veren iddaa Siteleri Hangileridir?

Para yatırmadan promosyon veren iddaa siteleri, kendi reklamlarını yapmak ve popüler hale gelerek üye sayısını arttırmak maksadı ile böyle bir kampanya düzenlemektedir. Her bir sitenin vermiş olduğu promosyon miktarı farklı olmak ile birlikte, dağıtılan promosyonlar karşılığında her hangi bir bedel talep etmemektedir. Betist, betpas, bixbet, hiperbet, musabakaaiddaa, restbet, sportotobet ve albet gibi siteler, bedava promosyon veren siteler arasında bulunmaktadır. Ayrıca, noxwin, myiddaa, betolay ve musabakaaiddaa ile tipobet siteleri de para yatırmadan promosyon veren iddaa siteleri arasında bulunmaktadır. Betmatik, parasino, lidyabet, gazinodünya, gazinomilyon, live777, plu500, 90dakika siteleri de, üyelerine bedava promosyon dağıtan sitelerdendir.

Bahsedildiği üzere, bu sitelerin temel mantığı reklamlarını yapmak, üyeleri sitelerine çekmek ve üyelerin site içerisinde zaman geçirmesini sağlamaktır.

Para Yatırmadan promosyon Veren iddaa Siteleri promosyonları

Para yatırmadan verilen promosyon miktarları, iddaa sitelerinin hizmet anlayışına ve ekonomik gücüne göre değişiklik göstermektedir. Örmekler ile açıklanacak olunur ise, betist 10 TL, betpas 50 TL, bixbet 10 TL, hiperbet 50 TL, musabakaaiddaa 7 TL, restbet 10 TL ve sportotobet 10 TL değerinde bedava promosyon vermektedir.

Bunların haricinde betmatik 10 TL, parasino 10 TL, lidyabet 5 TL, gazinodünya 20 TL, musabakaaiddaa 7 TL, gazinomilyon 20 TL, live777 10 TL, plus500 30 TL bedava promosyon vermektedir. Ayrıca,  tipobet 10 TL, xmforex 30 dolar, 90dakika 20 TL ve bixbet 10 TL promosyon vermekte olup, para yatırmadan promosyon veren iddaa siteleri sıralamasında yer almaktadırlar.

 

buton