Paykasa Geçen iddaa Siteleri

iddaa Para Yatırma 28 Kasım 2015, 07:20 Paykasa Geçen iddaa Siteleri

Paykasa bir karttır. Bu kart online olarak kullanılan ön ödemeli bir kart olarak geçmektedir. Alışverişlerde kullanılan ve sektörünü genişleterek, iddaa sitelerinin de bünyesine giren Paykasa ön ödemeli kart, güvenli bir şekilde hızlı para alışverişini yapmaya olanak sağlamaktadır. 16 haneli bir PIN koduna sahip olarak çalışan Paykasa sistemi, her kullanıcısının bilgilerini ifşa etmeyecek bir sistem üzerinde geliştirilmiştir. Bu sayede Paykasa geçen iddaa siteleri üzerinden, hesabına para yatırmak isteyen iddaaçiler, hızlı, basit ve kolay bir şekilde paralarını Paykasa üzerinden yatırabileceklerdir.

Paykasa geçen iddaa sitelerine para yatırmak isteyenler;

 • Paykasa seçeneğine siteye ait para yatırma yöntemlerinde seçer,
 • Paykasa sahibi gerekli PIN kodunu kendine ait bir şekilde girer,
 • Sonrasında gerekli alanlar doldurulduğunda ve yatırılacak miktar belirlendiğinde

para iddaa sitesi üzerindeki hesaba yatmış olur. Hızlı bir şekilde hizmet mantığına çalışan Paykasa ön ödemeli kart, kontrollü harcamayı da sağlamaktadır.

Uluslararası alanda hızla yayılması ve insanlara kolay bir şekilde alışveriş ve iddaa sitelerine para yatırma imkanını sunması, bugün en çok tercih edilen yöntemler arasına girmesine yardımcı olmaktadır.

Paykasa çalışma mantığında, kısmi bir ödeme sistemi yoktur. Para sistemi bellidir. 10€-20-50-100-150-200 ve 250 Euro olacak şekilde limitleri bulunmaktadır. Her bir kartın değeri önceden belirlenerek alınabilmektedir. Özellikle iddaa sitelerinde para yatırma limiti ne ise, Paykasa ön ödemeli kart sahibi olan iddaaçinin de bu miktarlardan birini seçerek parasını yatırması gerekmektedir.

Örneğin para yatırma en az limit 20€ olan bir iddaa sitesi için, iddaaçinin bu tutarda bir Paykasa ön ödemeli kart limitine sahip olması gerekmektedir. Bu sayede PIN kodu sistemi üzerinden hesabına para yatırma işlemini seri bir şekilde yaparak, komisyon ücreti alınmadan iddaa deneyiminden yararlanabilecektir.

Paykasa geçen iddaa sitelerinin kendi güvenliklerinin olması bir yana Paykasa ön ödemeli kartında bir güvenlik sitemi bardır. Bu güvenlik 16 haneli PIN Kodu ile sağlanmıştır. Herhangi bir güvenlik endişesi olmadan Paykasa geçen iddaa siteleri üzerinden, başka birinin sizin hesabınıza erişme olasılığı bulunmadan paralarınızı yatırabilirsiniz.

Paykasa ön ödemeli bir karta sahip olmak istiyor ve her zaman girdiğiniz bir iddaa sitesinde hızlı ve güvenli bir para yatırmak istiyorsanız, Paykasa’nın resmi web adresine girebilir ve kayıt olabilirsiniz. Sonrasında, web adresi üzerinden Paykasa kuponlarından 10€ ve 250€ kadar olan miktarlardan birini seçerek, kendi para birimi üzerinden ödemesi yapılmaktadır. Ödeme imkanlarını geniş tutan Paykasa sistemi, müşterilerinin mağdur olmaması açısından gerekli tüm prosedürleri en ince ayrıntısına kadar anlatmıştır. Böylece Paykasa geçen iddaa siteleri üzerinden paralarını yatırarak iddaa oynamak isteyenler için herhangi bir engel ortaya çıkmamaktadır. Komisyon ücreti alma sistemi üzerine kurulmayan Paykasa kartınız ile, online olarak ödemeler yapılabilmektedir.

iddaa Siteleri

 • Tempobet
 • Bets10
 • İntbet ( en yakın zamanda eklenecektir.)
 • Süperiddaa
 • Betboo
 • Rotabet
 • Artemisbet
 • Rivalo iddaa Sitesi
 • The Bet Arena
 • gazino Metropol

Yukarıdaki iddaa sitelerine paykasa kart ile para yatırabilirsiniz. Paykasa kartı en uygun fiyata http://paykasaal.web.tr adresinden alabilirsiniz.

Ek olarak yardım aldığım kaynak olarak http://tipobetgiris.org/paykasa-gecen-iddaa-siteleri/

buton