Paykasa Kart Nedir?

iddaa Para Yatırma 31 Ekim 2015, 17:44 Paykasa Kart Nedir?

Paykasa Kart Paykasa Kart Nedir?

Paykasa Kart dünya genelinde site,alışveriş ve iş yeri gibi kurumlarda kullanabileceğiniz,hızlı ve kolay ödeme yapabileceğiniz bir karttır.Bu kartın kullanılmasının en büyük nedenlerinden biri güvenilir bir ödeme şekli olmasıdır. Genel kullanım alanları reel mağazalar olsada bazı kullanıcılar sanal alışveriş sitelerinden de alışveriş yapmaktadır. Ödeme yöntemleri arasında genellikle kredi kartı ile işlem zorunludur.

Kart, tek kullanıma sahip olan bir ön ödeme yöntemi olduğundan ödeme yapacağınız tutarı dikkatlice hesaplayıp alışverişinizi güvenli bir şekilde yapmanız sizin avantajınıza olacaktır. Canlı yardım üzerinden 7/24 hizmet alabilirsiniz.Bankanızdan havale işleminiz gerçekleştirdikten sonra canlı yardım ile iletişim kuralibilirsiniz.

Destek hattımızdaki personelimiz sms olarak cep telefonunuza 16 haneli pın kodunuzu gönderecektir.Telefonunuza gönderilecek olan PIN kodunun geçerlilik süresi 1 yıldır. Paykasa ile gönderilecek olan PIN kodunuz ile istersiniz alışveriş yapınız,dilerseniz sitemiz üzerinden bozdurabilirsiniz.

Kart Satın Alım İşlemi

Bankanızdan işlem yaptıktan sonra bilgilendirmek için Skype veya Canlı yardım hattından konu ile ilgili gerekli tüm bilgileri sunup hizmet alabilirsiniz.

Paykasa Fiyatları

10,20,50,100,150,200,250 EURO olmak üzere satın alabilirsiniz.

buton