Paykasa


Paykasa işinizi kolaylaştırmak, güvenli ve gizli ödeme yapmak için oluşturulan bir ödeme kanalıdır. Size verilen 16 haneli kart numarası ile kolayca ödeme yapmanın keyfini tadabilirsiniz.
Paykasa Nedir?
Paykasa online olarak yapılan harcamalar için oluşturulmuş olan ön ödemeli bir kupon sistemidir. Kartın amacı kullanıcılarına sorunsuz ve kolay bir ödeme ve alışveriş keyfi yaşatmaktır.
Paykasa Nasıl Kullanılır?
Paykasa kartınız ile online ödeme yapmak istiyorsanız ödeme yolları menüsünü kullanarak buradan Paykasa kartı seçmeniz ve size verilen 16 numaralı dijital kart numaranızı girmeniz yeterlidir. Ödemenizin anında onaylandığını görebilirsiniz.
Paykasa’ya Nasıl Kayıt Olabilirim?
Paykasa’ya katılmak ve kayıt olmak oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey sizden istenilen verileri doğru bir şekilde doldurduktan sonra gönder tuşuna basmaktır. Daha sonra size gelen e-postaya kaydınızı tamamlamak için tıklamanız yeterlidir.
Paykasa Kuponlarını Nasıl Alabilirim?
Paykasa kuponları almak çok kolaydır.
1. Paykasa Resmi satıcısının Websitesine giriş yapın.
2. Satın alacağınız kuponların değerini ve miktarını belirleyin.
3. Ödeme yolunuzu seçin ve ödemeyi gerçekleştirin.
4. Ödeme onayı ardından e-mail adresinize kupon kodunuz gelecektir.
Paykasa İçin Nasıl Ödeme Yapabilirim?
Yaşamkta olduğunuz ülkede sıkça kullanılan ödeme yöntemleriyle ve kendi para biriminizle Paykasa ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nakit, online banka havalesi ve EFT, direkt tahsilat ve ön ödemeli pinler gibi bir çok ödeme kanalı Paykasa tarafından sizlere sunulmaktadır.
Paykasa Nerede Kullanılır?
Paykasa ödeme seçeneği olarak sizlere sunulan her sitede kuponlarınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Paykasa her geçen gün çalışma ortaklarını geliştiriyor ve yeni sitelere ekleniyor. Ayrıca en sık kullandığınız bir sitede Paykasa ödeme yöntemi yok ise bunu Paykasa’ya bildirmeniz durumunda genel bir inceleme de yapılmakta.
Paykasa Kuponları Güvenli Mi?
Paykasa son derece güvenlidir. Size verilmiş olan 16 haneli dijital kart numaranızı kimseyle paylaşmamalısnız. Paykasa konusunda yetkisi olmayan sitelerde bu kodları kullanmayın. Paykasa PIN kodu sadece size özeldir. kodu kimseyle paylaşmadığınız sürece size özel olan bu kupon son derece güvenlidir.

buton