Piabet Para Yatırma

iddaa Para Yatırma 9 Şubat 2016, 15:03 Piabet Para Yatırma

Yüksek oranlı iddaa firması piabet iddaa firması para yatırma seçeneklerini ve minimum maksimum yatırım limitlerini sizler için araştırdık.

Piabet iddaa sitesinde bulunan hesabınıza para yatırma işlemi yapacağınız zaman hızlı ve güvenilir yöntemler ile bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Site’nin para yatırma işlemleri için sunduğu 5 yöntem bulunmaktadır. Para yatırma işlemlerini Banka Havalesi, Cepbank, Tl Nakit, Ecopayz ve Astropay yöntemlerini kullanarak yapabilirsiniz. Para yatırma işlemleri hakkında bilgilendirmeler.

Piabet iddaa sitesine yapacağınız yatırımlarda kullanabileceğiniz yöntemler ve bu yöntemlerin minimum, maximum limitlerini araştırdık.

Piabet Yatırım Limitleri

Banka Havalesi ile yapacağınız yatırımlarınız minimum 100 tl olması gerekiyor. Bu yöntem ile tek seferde 20.000 tl yatırım yapabilirsiniz.

Cepbank ile yapacağınız yatırımlarınız minimum 20 tl olması gerekiyor. Bu yöntem ile tek seferde maximum 1000 tl yatırım yapabilirsiniz.

Tl Nakit ile yapacağınız yatırımlarınız minimum 20 tl olması gerekiyor. Bu yöntem ile tek seferde maximum 100.000 tl yatırım yapabilirsiniz.

Ecopayz ile yapacağınız yatırımlarınız minimum 20 tl olması gerekiyor. Bu yöntem ile tek seferde maximum 20.000 tl yatırım yapabilirsiniz.

Astropayz ile yapacağınız yatırımlarınız minimum 10 dolar olması gerekiyor. Bu yöntem ile tek seferde maximum 500 dolar yatırım yapabilirsiniz.

Para yatırma işlemleriniz maximum yarım saat içerisinde hesabınıza yansımaktadır.

Piabet güncel giriş adresi piabet3.com bu şekildedir.

buton