Pidpay


Pidpay Yeni Ödeme Sistemi
İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin oranının her geçen gün artmasıyla beraber ödeme yöntemleri de çeşitlenmeye devam ediyor. Bu çeşitlenmenin ürünlerinden birisi olarak ortaya çıkan Pidpay de kullanım sıklığı açısından kısa zaman önemli yok kat etti. Bu doğrultuda biz de bugünkü yazımızda ön ödemeli kart sistemi olarak kullanılan bu yöntemi iddaa siteleri özelinde ele alacağız.
 
Pidpay Nedir?
Pidpay’in hangi iddaa sitelerinde ve ne şekilde kullanıldığını ele almadan önce Pidpay’in ne olduğunu ve kullanıcılarına neler vadettiğini açıklamaya çalışalım.
Son dönemlerde kullanım yoğunluğu her geçen gün artan ve özellikle hızlı ve güvenli online alışverişe olanak sağlaması sebebiyle daha çok insan tarafından kullanılan ön ödemeli kart sistemlerinden olan Pidpay, temel itibariyle bu konuda ön plana çıkan bir diğer yöntem olan Ukash’le benzerlik gösteriyor.
Tek kullanımlık olarak çeşitli miktarlar dâhilinde alabileceğiniz Pidpay kartlarla internet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizi hızlı, pratik ve güvenli yollardan gerçekleştirebiliyorsunuz.
Temel mantığı birbirinden bağımsız kombinasyonlarda ve tek kullanımlık olarak üretilen dijital şifrelerle online alışveriş yapma üzerine kurulu olan Pidpay sistemi, özellikle internetten alışveriş yaparken kredi kartı numarası, güvenlik kodu vs. vermek istemeyenler için son derece ideal bir sistem olarak karşımızda duruyor.
 
Pidpay Nereden Satın Alınır?
Ön ödemeli Pidpay kartlarını satın almak için öncelikle www.pidpay.com adresine girerek sadece birkaç dakika içerisinde ücretsiz ve pratik bir şekilde hesap oluşturmanız gerekiyor.
Hesap oluşturma işleminin ardından oturum açıp hesap doğrulama adımlarını takip ederek hesabınızı aktif hale getiriyorsunuz. Daha sonra hesabınıza 7/24 erişim sağlamak üzere Google Play Store’dan ya da AppStore’dan Pidpay uygulamasını indiriyorsunuz.
Hesap oluşturma işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayıp sisteme kaydolduktan sonra dilerseniz banka havalesiyle, dilerseniz kredi kartıyla Pidpay kartlarını satın alabiliyorsunuz.
 
Pidpay Kart Nasıl Kullanılır?
Pidpay kartımızı satın aldık; peki, aldığımız kartları özelinde nasıl kullanacağız? iddaa sitelerine Pidpay’le para yatırmak için öncelikle diğer yöntemlerde yaptığımız üzere kullanıcı adı ve şifremizle site hesabımıza girip sitenin para yatırma bölümüne erişim sağlıyoruz.
Karşımıza çıkacak olan yöntemler arasından Pidpay’i seçtikten sonra 50 TL, 100 TL, 250 TL, 500 TL, 1.000 TL ve 2.000 TL olacak şekilde miktarı seçip “para yatır” diyoruz ve sistem bizi Pidpay ödeme sayfasına yönlendiriyor. Burada almış olduğumuz dijital şifreyi girdiğimizde ödeme işlemimiz anında gerçekleşiyor.
 
Pidpay Kart Hangi iddaa Sitelerinde Geçerlidir?
Pidpay kart ödeme yöntemini kullanan iddaa siteleri hangileridir diye baktığımızda karşımıza öncelikli olarak piyasanın güvenilir isimlerinden , ve ’in çıktığını görüyoruz.
Bu sitelere Pidpay yöntemiyle anlık olarak yukarıda bahsettiğimiz şekilde yatırım yapabiliyorsunuz. Üstelik Pidpay’le yapacağınız para yatırımlarına karşılık bu sitelerden %10 Pidpay para yatırma promosyonu da kazanabiliyorsunuz.
Bununla birlikte ilerleyen süreçte bu sistemin daha fazla iddaa sitesinde kullanılacağını da şimdiden öngörebiliyoruz.

buton