Pronet Gaming Alt Yapılı iddaa Siteleri

Genel 6 Mart 2016, 19:07 Pronet Gaming Alt Yapılı iddaa Siteleri

Pronet Gaming alt yapısında günümüzde oldukça fazla iddaa siteleri açılmakta ve hizmet vermektedir.

iddaa sitelerine olan ilgi gün geçtikçe arttığı için iddaa siteleri de artış göstermektedir. Bazı siteler açıldığı günün sonrasında birkaç gün içinde kapanabilmektedir. Güvenilir olan sitelerde bunu bir sorun olarak görmek gereksizdir çünkü ülkemizde iddaa oynamak illegal olduğu için, sitede isim değişikliğine gidebilmektedirler. Eğer araştırılırsa isim değişikliğini görmek de mümkün olacaktır. Üyelerin kazandıkları paralara dokunmadan yeniden oynamaları sağlanmaktadır.

Pronet Gaming Avantajları

Pronet Gaming alt yapılı iddaa sitelerinin olduğunu söylemiştik. Pronet Gaming’in sağladığı avantajlara göz gezdirmekte fayda vardır.

Öncelikle çoğu sitede görülen karmaşıklık burada giderilmiş durumdadır. Açık ve kolay bir şekilde site içerisinde gezinebilme imkanını sunmaktadır. Yine bazı sitelerde para çekme işlemi oldukça karışık ve yavaş olabilmektedir. Pronet Gaming sayesinde bunun da önüne geçilmiştir. En az miktarda para yatırma ve para çekme gibi büyük bir nimete sahip olan Pronet Gaming, çoğu sitenin önüne geçilmesini sağlamaktadır. Çünkü bazı siteler oldukça büyük bir miktarda sınır belirleyerek para yatırma ya da çekme işlemine olanak sağlamaktadırlar. Para çekme sırasında belge istenmemesi de işleri kolaylaştıran diğer bir nokta arasındadır. Ayrıca müşteri hizmetlerinde bulunan kişilerin deneyimli ve profesyonel kişiler tarafından oluşması, bir sorun ile karşılaşıldığında hızlı ve kolay bir şekilde sorunu çözme imkanını sağlamaktadır.

Pronet Gaming Dezavantajları

Bu avantajların yanı sıra Pronet Gaming alt yapılı iddaa sitelerinin de bazı dezavantajlarının olduğunu söylemeke gerekmektedir.

Öncelikle oynanacak olan spor iddaalarınin seçeneklerinin az olduğunu görmekteyiz. %50 oranında ilk üyelik promosyonunun olması avantajı da çoğu sitelere göre az bir orandadır. promosyon kazanıldığında gazino ve spor iddaaları dışında kullanmak mümkün olmamaktadır. Yine diğer bir sorun promosyonlardandır. Kazanılan promosyonu çevirmek istediğinizde şartların yüksek olduğunu göreceksiniz. Ayrıca canlı gazino bölümünün de yetersiz olduğu görülmektedir.

Bu olumsuzlukların zaman içinde değiştirileceği görüşü bulunmaktadır. Çünkü Pronet Gaming, gün geçtikçe daha da iyi koşulları ve şartları bünyesine getirmektedir.

Pronet Gaming alt yapılı iddaa sitelerinden birisi de Restbet’ tir. Bu site kaliteli olmasının yanı sıra oldukça hızlı bir site platformuna sahiptir. Hemen hemen her iddaaseverin isteyebileceği bir özellik olan promosyonları da bulunmaktadır. iddaa oranlarının yüksek olması da siteye artı katan noktalardandır. Kullanılan birçok iddaa sitesinin başında gelmektedir.

Bunun haricinde Pronet Gaming’in alt yapısına sahip olan diğer bir site Betw10’ dur. 2010 yılından bu yana iddaa siteleri arasında adının geçtiği görülmektedir. Ayrıca Bets10 ile hiçbir alakasının olmadığını belirtmek gerekmektedir. Bu sitenin iddaa bölümü; spor ve canlı spor olarak iki kategoridedir. Bunun haricinde dart, bilardo gibi alanlarda da görülmektedir. Basketbol, sanal iddaa, futbol ve tenis gibi bölümler de bulunmaktadır.

Ayrıca Betw10’ un canlı yardımı saat 12.00- 22.00 arasında sağlanmaktadır. Canlı yardım dışında mail atarak da oluşan sorunu kolay bir şekilde çözebilmekteler. Canlı yardımdaki kişilerin profesyonel kişilerden oluşması sorunun kısa sürede çözülmesine olanak sağlamaktadır. Fakat yine de sitenin kendisini geliştirmesi gerektiği bilinen bir gerçektir.

 

buton