Pronet Gaming Alt Yapılı iddaa Siteleri Hangileri

Genel 11 Mart 2016, 14:33 Pronet Gaming Alt Yapılı iddaa Siteleri Hangileri

Kaçak iddaa sitelerine giriş yapıldığında ya da siteler hakkında araştırmalarda bulunulduğunda, karşılaşılan terimlerden bir tanesi de, pronet gaming olarak göze çarpmaktadır. Pronet gaming, sitelerin teknik alt yapısını hazırlayan bir hizmet sağlayıcıdır. Karşılaşılan çoğu iddaa sitesinin ya da oyun sitesinin alt yapısı bu şirket tarafından sağlanmakta olup, sitelere ve kullanıcılarına avantajlar ve dezavantajlar sunmaktadır. Belirli artıları bulunmak ile birlikte, özellik ile kullanıcılar açısından eksileri de bulunan bir yazılımdır. Pronet gaming alt yapılı iddaa sitelerinin hangileri olduğu konusunda araştırma yapılmadan önce, merak edilen bir siteye girilmesi ve site içeriğinde yer alan hakkımızda bölümünün okunması gerekmektedir. Ya da ekranın en alt kısmında yer alan pronet gaming amblemine dikkat edilmesi yeterli olacaktır Bu amblemi taşıyan tüm sitelerde, bahse konu alt yapı kullanılmaktadır.

Pronet Gaming Alt Yapılı iddaa Siteleri Özellikleri

Pronet gaming alt yapılı iddaa siteleri, bahsedildiği gibi kullanıcılara hem avantaj sunmakta, hem de dezavantajlı uygulamaları ile negatif katkı sağlamaktadır. Alt yapının avantajları arasında, site işlem platformlarının oldukça basit bir ara yüze sahip olması, kullanım kolaylığının bulunması gelmektedir. Ayrıca, pronet gaming alt yapılı iddaa siteleri üzerinden yapılan para çekim işlemleri, minimum sürelerde tamamlanmaktadır. Alt yapıyı kullanan sitelerde para çekme limitleri ve para yatırma limitleri de en alt seviyelerde bulunmaktadır. Pronet gaming alt yapısını kullanan çoğu sitede, özellik ile para çekim işlemlerinde belge talebinde bulunulmamaktadır.

Ayrıca, üyeler ile ilişkileri sağlamak maksadı ile kurulan canlı destek hatlarında veya müşteri hizmetlerinde yer alan yetkililer, tamamen deneyimli personellerden meydana gelmektedir.

Pronet gaming alt yapılı iddaa siteleri dezavantajları arasında ise, spor iddaalarınde sunulan iddaa seçeneklerinin az miktarda bulunması ilk sırada yer almaktadır. Sunulan ilk üyelik promosyonunun oranının en fazla %50 seviyesinde olması, promosyon çevrim şartlarının yüksek olması ve canlı gazino bölümündeki oyun çeşitliliğinin sınırlı sayıda kalması gibi olumsuzluklarda, dezavantajlar arasında yer almaktadır. Üyelerin site içerisindeki faaliyetlerinde ya da para yatırma işlemlerinde elde ettikleri promosyonların gazino oyunları bölümünde ya da spor iddaaları bölümünde kullanılabilecek şekilde sınırlandırılması da, belirgin bir dezavantaj olarak görülmektedir.

Pronet Gaming Alt Yapılı iddaa Siteleri Hangileridir?

Birçok avantajı ve dezavantajı da beraberinde getiren pronet gaming alt yapısını kullanan iddaa siteleri arasında perabet, restbet, imajbet, thebetend gibi siteler bulunmaktadır. Diğer pronet gaming alt yapılı iddaa siteleri ise, vevogaming, interiddaa, savoybetting ve forvetgaming olarak sıralanabilir.

Pronet gaming alt yapısını kullanmakta olan iddaa siteleri üyeleri, dezavantajlardan çok avantajlar ile ilgilenmekte, özellik ile minimum para yatırma limitlerini içermesi nedeni ile pronet gaming alt yapısını tercih etmektedirler. Ayrıca, çekim işlemlerinde belge talep edilmiyor olması da, üyelerin diğer bir tercih nedenini meydana getirmektedir.

 

buton