PronetGaming Astropay Ödeme Seçeneği

PronetGaming 23 Şubat 2015, 18:49 PronetGaming Astropay Ödeme Seçeneği

Merhaba arkadaşlar pronetgaming artık ödeme seçenekleri arasına bir yenisini daha ekledi ASTROPAY CARD ile artık iddaa yapabilirsiniz. PronetGaming ailesine ait tüm iddaa sitelerinde astropay kart ödeme seçeneği mevcuttur. Pronetgaming sürekli olarak kendini geliştirmekte bunun beraberinde pronetgaming bağlı olan 20’den fazla iddaa siteside kendini geliştirmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına pronetgaming kendine bir şeyler katarak yol almaktadır.

Sağda gördüğünüz gibi astropay ödeme seçeneği astropay kart aldığınız yerden 15 haneli kart numarasını yazdıktan sonra aynı kredi kartında arkasından bulunan cvv kodunu yazıyorsunuz son kullanma tarihini ve para miktarını yazdıktan sonra astropay card yüklemiş oluyorsunuz. Güvenli ödeme seçeneği arayanlar için ve ukash alternatif bir ödeme yöntemidir astropay card ile çok güvenli şekilde iddaa yapabilirsiniz.

Sağ tarafta gördüğünüz resim pronetgaming bağlı olan www.betvole20.com adresinden bir alıntı resimdir. Gördüğünüz alanları doldurarak hesabınıza para aktarım işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz ve tamamen otomatik canlı destek girmenize veya yardım almanız gereken bir konu değil kullanımı çok basittir.

Astropay veya pronetgaming hakkında tüm sorularınızı bu konu altından bizlere bildirebilirsiniz elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaktan şeref duyarız.

buton