Pulibet iddaa Sitesi

iddaa Siteleri 22 Eylül 2015, 18:18 Pulibet iddaa Sitesi

Merhaba arkadaşlar gelen sms ile tanıdığımız yeni bir iddaa sitesi pronetgaming ailesine ait pulibet.com hizmet vermeye başlamıştır.

Pulibet Para Yatırma Seçenekleri

TLnakit , Visa , MasterCard , Banka Havalesi , NETELLER , Ukash , Eco ve Astropay seçenekleri ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz.

Pulibet Para Çekme Seçenekleri

Ecopayz ve banka havalesi ile 7/24 online para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pulibet promosyonları 1000 TL Bayram promosyonu

1. Bu promosyon sadece spor iddaalarıne Banka Havalesi ve Cepbank ile yatırım yapacak olan kullanıcılar için geçerlidir. ( Ukash, Astropay, Bocash, TLNakit, Ecopayz veya Neteller ile yatırım yapanlar kullanıcılar promosyontan faydalanamazlar. Hesaplar arası transferler ve para çekim işleminizden sonraki talepler bu promosyontan yararlanamaz!)

2. Promosyon 22-27 Eylül Tarihleri arasında geçerlidir.

3. Tüm Banka havalesi ve Cepbank ile Para Yatırımlarınız için %50 promosyon alabilirsiniz. 4. Bayram promosyonu için belirtilen tarihler içinde alınabilecek en fazla promosyon miktarı 1000 TL’dir.

5. promosyonunuzu alabilmeniz için yatırımınızdan hemen sonra (veya ilk 24 saat içerisinde), para çekim işlemi yapmamış olmak kaydıyla, canlı desteğe bağlanmanız yeterlidir, promosyonunuz anında hesabınıza yatırılacaktır.

6. 24 saat içinde talep edilmeyen promosyonlar yatırılmayacaktır. 7. Hesabınızda promosyon mevcut iken hesaplar arası transfer yapamazsınız. Müşteri bakiyesinde para varken, yeni yapılan yatırımlar için promosyon alma hakkı yoktur. 8. promosyonunuzun çekilebilir duruma gelmesi için minimum 1.95 orandan 11 (onbir) defa çevirmeniz gerekmektedir.

9. Kombine kuponlarda toplam oranın 1.95 olması yeterlidir. 10. promosyon çevriminde Alt/Üst, Tek/Çift gibi aynı musabakaa yapılan iki olasılıklı iddaaler kabul edilmeyecektir. 11. Bu promosyontan faydalanan üyelerimiz aynı anda başka promosyondan faydalanamazlar. 12. Para çekimi yaptıktan sonraki ilk 36 saat içerisindeki yatırımlarınıza promosyon verilmeyecektir. (para çekimizinin onaylandığı saat baz alınacaktır.)

13. PuliBet bu promosyonu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara promosyon vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

14. Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel kural ve şartları da dahildir.

15. PuliBet istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. istemeye sahiptir, bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

Pulibet Hakkımızda Kısmı

Pulibet.com yönetimi uluslararası online oyun alanında yılların deneyimine sahip olmakla birlikte, bu geçen yıllar boyunca da öncü markalar geliştiren bir ekiptir. Sorumlu yetişkinlere online oyun kapsamında eğlenebilecekleri ve en iyi hizmeti alabilecekleri, belirli lisanslara sahip ve denetimli oyun ürünleri sunmaktayız. Bu nedenle internet sitemizde sorumlu olarak faaliyet gösterebilmek için reşit olmayanlara iddaa oynatmak, zorlayıcı iddaa yaptırmak ve dolandırıcılığın önüne geçebilmek adına şirket dahilinde bazı açık şartlar ve prosedürler belirlenmiştir.

Misyonumuz, müşterilerimize kullanışlı, eğlenceli, adil, denetlenen ve güvenli bir ortamda yüksek kalitede oyun servisleri sağlamaktır. Güçlü müşteri hizmetleri ahlakımızla stratejimizi destekliyor ve müşterilerimize her an bize ulaşabilecekleri kanallar sunuyoruz.

PuliBet’i online oyun ve eğlence anlayışında öncelikli seçeneğiniz olarak belirlediğiniz için teşekkür ederiz. Keyifli tecrübeler edinmenizi dileriz, sorularınız için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz. PuliBet, www.pulibet.com’u temsil etmekte olup, E-Commerce Park Vredenberg, Curacao adresine kayıtlıdır. PuliBet markası Curacao lisanslıdır. Lisans No: Lic.8048/JAZ PuliBet markası’nın bütün teknik altyapısı PronetGaming tarafından sağlanmaktadır. Soru ve önerileriniz için bize info@pulibet.comadresinden ulaşabilirsiniz.

Pulibet Gelen SMS

1000 TL %50 Bayram promosyonu Pulibet’de. Üye olun ve hemen kazanmaya başlayın promosyon Cenneti Pulibet www.pulibet.com

buton