Queenbet iddaa Sitesi

2015 yılında betconstruct altyapısı ile açılan en yeni iddaa sitelerinden olan queenbet curcou lisansına sahip bir site.Queenbet 6 dilde hizmet vermekle birlikte site henüz tam anlamıyla Türkçleştirilmeden Türk müşterilere hizmet vermeye başlamış bulunmakta.Sitede hakkımızda bölümü kurallar bölümü ve bir çok yer hala ingilizce şekilde durmakta olup Türkçe hizmet veren canlı yardım ekipleri ise bulunmakta.Bildiğiniz üzere beconstruct altyapısını kullanmakta olan site sayısı her geçen gün artmakta.Bu altyapıyı kullanan sitelerin bazıları çok güvenilir iken bazıları ise ödeme konusununda sıkıntı çekmekte.Bu nedenle queenbet içinde bir süre beklemekte ve test etmekte yarar var.

Queenbet Spor iddaaları ve Canlı iddaa Bölümü

Qeenbet spor iddaaları bölümünde başta futbol olmak üzere pek çok dalda iddaa yapmak mümkün.iddaa oranları için oratlama düzeyde demek mümkün.Bu bölümdede bir çok yerin İngilizce olduğu görünmekte.Canlı iddaa bölümündede yine ortalama oranlar karşımıza çıkmakta.

Queenbet gazino ve Canlı gazino Bölümü

Queenbet gazino bölümünde bir çok sağlayıcı tarafından sağlanan çeşitli slot oyunalrı bulunmakta olsada özellikle netent slotlarının sayıca az olması bir dezavantaj.Bu bölümde tüm altyapı sağlayaıcılarının oyunları bulunması iyi iken tüm oyunların bulunmaması bir eksik.Queenbet canlı gazino bölümündede yine belackjack,roulette bakara gibi oyunları kurpiyerler eşliğinde oynamanız mümkün.

Queenbet Para Yatırma ve Çekme

Qeeenbet sitesinin canlı yardımından aldığımız bilgiye göre queenbette para yatırmak için aşağıdaki yöntemler ile minumum miktarları kullanmanız mümkün.

  • Havale ile minumum 100 tl.
  • Cepbankla minumum 20 tl.
  • Ecocard ile minumum 20 tl.
  • Astropay ile minumum 1 dolar.
  • Paykase ile minumum 10 euro.

Qeeenbetten para çekmede ise havale,ecocard yöntemlerini kullanmanız mümkün iken ilk çekiminde sadece havale ile çekim yapabilmektesiniz.Ayrıca queenbet günde sadece 1 kere çekime izin vermekte.Bu oldukça saçma bir uygulama.

Queenbet promosyonlar

Qeenbet sitesine girdğimizde zaten Türkçeleşememiş olduğunu gördük.Bunun için promotion linkine tıkaldığımızda promosyonlar ile ilgili bir bilgi şu an için sitede yer almamakta.

Queenbet Genel Deeğerlendirme

Betconstruct altaypısı da artık pronet gibi hızla yaygınlaşmış bulunmakta.Dolayısıyla birbirinin aynısı bir sürü site bulunmakta.Bunun yanında queenbet siteyi tam anlamıyla Türkçeleştirmeden Türk müşterilere hizmet vermeye başlamış.Bu büyük bir eksik.Sitede bonuların bulunmamasıda büyük bir eksik olup.Queenbeti denemek için eksiklerini gidermesi beklenemeli.

buton