Realbet

iddaa Siteleri 4 Nisan 2016, 22:17 Realbet

İnternet üzerinden iddaa oynatma siteleri arasına yeni katılan sitelerden biri olan Realbet arayüzü oldukça sıkıntılı ve her ne kadar basit bir tasarım gibi görünse de oldukça kullanışsız bir tasarıma sahip. Aynı zamanda seçilen renkler de siteden bir an önce kaçma isteği yaratabiliyor. Hem site tasarının oldukça özensiz görünmesi ve dil desteğinin de olmaması sitenin çekici bir yanı kalmamasını sağlıyor.

Henüz yeni bir iddaa sitesi olması bazı eksikleri olmasını hoş görmemizi gerektirebilir fakat site Türk kullanıcıların alıştığı klasik iddaa sitelerine pek fazla benzememekle birlikte kullanım açısından da oldukça rahatsız edici. Dil desteği konusuna geldiğimizde ise sadece İngilizce dilinde kullanılabilen sitede herhangi bir dil seçeneği bulunmuyor. Spor iddaaları bölümüne ise site içerisinde ‘sportsbook’ kategorisinden ulaşıyoruz ve burada futbol (soccer), basketbol, hokey, tenis ve golf gibi spor dallarında iddaa yapabiliyoruz. Fakat site içerisinde herhangi bir canlı iddaa bölümü göremiyoruz.

Bu da özellikle ülkemizdeki iddaa severler için büyük önem arz eden bir ayrıntı olarak gözümüze çarptı. Canlı iddaain sunduğu anlık yüksek oranlar, bol iddaa seçeneği ve yüksek heyecan gibi avantajlar ülkemizde canlı iddaain son dönemlerde oldukça sevilen bir hal almasına sebep oldu. Spor iddaaları bölümünde canlı iddaaler olmadığı gibi sanal iddaaler ile ilgili bir bölüme de rastlamadık. Canlı iddaaler kadar aranan bir bölüm olmasa da yine de bir eksiklik olarak söylenebilir. gazino bölümünde ise 21, roulette, Bakara ve Pai Gow gibi oyunlar bulunurken slot oyunlarında da hizmet sunulduğunu görüyoruz.

Lisans

Türkçe dil desteği bulunmayan ve pek tanınmayan yabancı iddaa sitelerinden olan Realbet’in lisansı ile ilgili bilgilere ulaştığımız zaman lisansın doğrulamasını yapabiliyoruz ve lisansın Curacao tarafından verildiği ve lisans bilgisinin 365/JAZ olarak verildiğini görüyoruz. Aynı zamanda lisansın RG Global Ventures şirketi adına verildiğini de ekleyebiliriz.

Hoşgeldin promosyonu Ne Kadar?

Sitenin tasarımı alışkın olduğumuz iddaa sitelerinden farklı olmakla birlikte promosyonlar konusunda da biraz farklı bir site olduğunu söyleyebiliriz. ‘sosyal medya promosyonu’, ‘bir arkadaşını davet et’ ve ‘günlük tekrar yükleme’ gibi farklı farklı promosyonları olan sitenin en alışıldık promosyonu ise 200 Dolar’a kadar ‘reload’ promosyonu veren ‘günlük tekrar yükleme’ promosyonu olurken sitede herhangi bir hoşgeldin promosyonu türevinden bir promosyon bulunmuyor.

Mobil Uyumluluk

Sitenin mobil uygulamaları bulunduğu gibi internet üzerinden ulaşabildiğiniz sitesini mobil aygıtlardan ziyaret ettiğinizde de mobil uyumlu bir sayfa ile karşılaşıyorsunuz. Fakat bu sayfa da en az masaüstü sürümü kadar karanlık, sade ve kullanışsız duruyor.

Canlı iddaa

Sitede herhangi bir canlı iddaa bölümüne rastlamadık.

Para Yatırma Seçenekleri

Sitede sadece kredi kartları olan Visa ve Mastercard simgeleri bulunmakla beraber herhangi bir ön ödemeli kart markasının logosu bulunmuyor ve buna ek olarak sitenin ödemelerle ilgili bilgiler içeren bir bölümüne de rastlamadık.

Müşteri Hizmetleri

Türkçe dil desteği olmayan sitede canlı destek bölümü de bulunmuyor fakat İngilizce iletişim kurabileceğinizi düşünüyorsanız e-posta yoluyla irtibat kurabilirsiniz.

buton