Restbet 102 – Restbet yeni adresi Restbet102.com

Türkçe iddaa sektörünün genç ve dinamik iddaa sitesi Restbet’in adresi bir kez daha engellendi. Bundan önce Restbet101 adresini kullanan firma bu akşam saatlerinde giriş adresini Restbet102 olarak değiştirdiğini duyurdu.

Restbet sitesi adresini değiştirdi çünkü 101 olan adres engellendi. Engelleme ise TİB tarafından yapıldı. Restbet iddaa sitesine adres değişikliği sırasında ulaşamayıp restbet kapandı mı gibi sorularla bize başvuran ziyaretçilerimiz var. Hayır Restbet kapanmadı ve yeni adres üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. Üstelik daha önceden oluşturduğunuz Restbet üyelik bilgileriniz ile yeni adreste de hesabınıza giriş yapabileceksiniz. Restbet firması iddaa sektöründe uzun yıllar yönetici pozisyonunda bulunmuş uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Bu nedenle bugünkü gibi kriz durumlarında hemen olaya müdahale etmeyi iyi biliyorlar. Böylece üyeler siteye girişte problem yaşamasın diye hemen Restbet 102 adresini yayına sokup sitenin kaldığı yerden hizmet vermesini sağlıyorlar.

Üstteki linke tıklayarak Restbet ana sayfasına ulaştığınızda sizi bir uyarı açılır penceresi karşılıyor. Bu pencerede üstteki resimi görüyorsunuz. Yani Restbet’in tek resmi adresi şu anda Restbet102 sitesidir.

Yazı etiketleri: restbet giriş • restbet yeni adres

2 Şubat 2016 Yazıldı Restbet iddaa

buton