Restbet 104 – Restbet giriş Restbet104.com

Restbet iddaa sitesinin Resbet103.com adresi engellendi. Restbet yeni adresi olarak Restbet yönetimi Restbet104.com’u belirledi.

Resbet iddia iddaa sitesi uzun süredir Restbet103 ile hizmet veriyordu. Bugün Resbet103.com engellendi. Restbet firması üyelerinin siteye sorunsuz bir şekilde giriş yapabilmesi için Restbet giriş adresini Resbet104.com olarak güncelledi. Restbet104 üzerinden siteye kolayca girebilir ve iddaalarıni yapabilirsiniz. Restbet iddaa sitesi Türkiye’de online iddaa lisansına sahip olmadığı için TİB ya da mahkemeler tarafından sık sık engellenmektedir. Curaçao tarafından verilen online iddaa lisansı ise TR’de kabul görmemektedir. Bu nedenle Restbet firması illegal kabul edilmektedir.

Resbet 104 iddaa adresine yeni üye olmayı düşünen ziyaretçilerimize güzel bir haberimiz var. Restbet üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra ilk para yatırma miktarına göre 500 TL’ye kadar %25 ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. Eğer Restbet sitesine daha önce üye olduysanız yeni Restbet adresinde de bu bilgileri kullanarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Yazı etiketleri: restbet giriş • restbet yeni adres

5 Mayıs 2016 Yazıldı Restbet iddaa

buton