Restbet 105 – Restbet yeni adres Restbet105.com

Restbet iddaa sitesinin bir önceki adresi Restbet104.com 18 Mayıs 2016 tarihinde bloklandı. Engellenen bu adres yerine ise Restbet105.com açıldı.

Bir diğer Pronet alt yapılı site olan Restbet de geçtiğimiz hafta TİB tarafından bloklandı. Restbet104 adresinin engellenmesinin ardından ise Restbet yönetimi Resbet giriş adresi olarak Resbet105.com’u açtı. Tıpkı diğer online iddaa siteleri gibi Restbet de Türkiye’de online iddaa lisansı bululanmadığı için engelleniyor. Bu engellemeler sırasında Restbet üyeleri siteye girişte sorun yaşıyorlar. DNS ayarlarını elle yapılandırmış üyeler eski adreslere de rahatça girebiliyorlar. Ama otomatik DNS kullanan ziyaretçileri eski Restbet adreslerine girmek istediklerinde mavi bir engelleme sayfası ile karşılaşıyorlar. Restbet 105 haricindeki adreslere girmek istediğinizde siz de bu sayfa ile karşılaşacaksınız.

Restbet yeni adresi erişimi için üstteki giriş butonuna tıklayabilirsiniz. Sitemizdeki restbet bağlantıları otomatik olarak son ve engelsiz adrese yönlendiği için tarayıcıya adres yazmakla uğraşmadan bu bağlantılara tıklayarak siteye sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Restbet’e yukarıdaki buton üzerinden üye olursanız 500 TL’ye kadar ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. Bu buton üzerinden siteye ulaşıp üye olduktan sonra ilk para yatırma miktarınıza göre %25 oranında maksimum 500 TL’ye kadar olmak üzere bu promosyontan yararlanabilirsiniz. Yani Restbet hesabınıza ilk seferde en az 2000 TL yatırırsanız 500 TL ilk üyelik promosyonunuzu spor iddaalarınde kullanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: restbet giriş • restbet yeni adres

24 Mayıs 2016 Yazıldı Restbet iddaa

buton