Restbet 106 Resbet giriş Resbet106.com

Restbet online iddaa sitesinin Restbet105.com adresini 30 Mayıs’ta engellediler. Bloklanan bu adres yerine ise Restbet106.com açıldı.

Restbet geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına giren ve ProngetGaming alt yapısı ve lisansı ile hizmet veren bir iddaa sitesidir. Restbet.com alan adı ile yayı hayatına başlayan site geçen süre içerisinde adreslerinin engellenmesi nedeniyle birçok farklı alan adı ile yola devam etmek zorunda kalmıştı. 30 Mayıs 2016’da engellenen siteler arasında Restbet105 de vardı. Restbet firması engellemeyi fark ettikten sonra hemen Restbet106.com’u yayına hazırladı. Tabi eski adresten bu yeni adrese geçiş sırasında siteye ulaşımda kesintiler yaşandı. Neyseki birkaç saat içerisinde Restbet 106 adresinin aktif olmasıyla birlikte erişim problemleri giderilmiş oldu.

Bazı Restbet üyeleri, adresin engellenmesiden dolayı sitenin tamamen kapandığını zannetmişler. Oysaki sadece Restbet giriş adresi engellendi. Restbet firması hizmetlerine www.restbet106.com üzerinden kaldığı yerden devam ediyor. Restbet yeni adresi üyelerin siteye erişimde sorun yaşamaması adına açılmıştır. Eğer siz de Restbet’e üye iseniz aynı üyelik bilgilerinizi yeni adreste de kullanabilirsiniz. Eğer Restbet’te henüz üyeliğiniz yoksa açmanızı öneririz. Yukarıdaki butona tıklayarak Restbet’e üye olmanız durumunda 500 TL’ye kadar %25 promosyon ve 20 TL gazino promosyonu kazanabilirsiniz. Yani siteye üye olduktan sonra ilk para yatırma işleminizde 2000 TL yatırırsanız 500 TL’de Restbet’ten promosyon kazanırsınız.

Yazı etiketleri: restbet giriş • restbet yeni adres

2 Haziran 2016 Yazıldı Restbet iddaa

buton