Restbet 107 – Restbet mobil yeni adresi Resbet107.com

Restbet iddaa sitesi dün yani 14 Haziran 2016 Salı günü tekrar engellendi. Bloklanan Restbet106 adresi yerine ise Restbet107.com açıldı.

Geçen yıl Türkiye iddaa pazarına giriş yapan firmalardan birisi de Resbet iddaa sitesidir. Restbet, Pronet alt yapısı ile hizmet veren bir sitedir. Netent, Pokerklas gibi yazılım alt yapılarını da kullanan firmanın 1 yıl içerisinde kat ettiği yol epey uzun oldu. Bu geçen bir yıl içerisinde müşteri sayılarını hızlı bir şekilde arttırdılar. Restbet canlı iddaa ve canlı gazino hizmetleri ile üyelerini siteye bağladı. Ayrıca sitenin çok iyi oranlar ve para yatırma çekme seçenekleri sunması da bir marka haline gelmelerini sağladı. Restbet’in bugüne kadar 8 adresi engellendi. Restbet 107 adresi Restbet iddaa sitesinin sekizinci resmi adresidir.

Restbet online iddaa sitesinin önceki adreslerine girmek istediğinizde engelleme sayfası ile karşılaşacaksınız. VPN ya da manuel DNS kullanan ziyaretçiler eski adreslere ulaşabilir. Daha doğrusu engelleme sayfası ile karşılaşmazlar. Çünkü o sayfalar şu anda Restbet107.com adresine yönlendirilmiş durumda. Restbet üyesiyseniz Restbet106 adresinde kullandığınız üyelik bilgilerinizi Restbet107 adresinde de kullanabilirsiniz. Paranız ve işlem geçmişiniz otomatik olarak Restbet107’ye aktarılmış durumdadır. Eğer Restbet iddaa sitesinde üyeliğiniz yoksa üstteki butona tıklayarak siteye üye olabilirsiniz. Böylece sitemize özel Restbet 500 TL Hoş Geldin promosyonu ve 20 TL Bedava gazino dönüşü kazanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: restbet giriş • restbet yeni adres

15 Haziran 2016 Yazıldı Restbet iddaa

buton