Restbet 108 – Restbet yeni giriş adresi Restbet108.com

Online iddaa sitelerinden bir diğeri olan Restbet 29 Haziran 2016 tarihinde yani bugün TİB tarafından Restbet107 adresinin bloklanmasıyla erişime engellendi. Restbet iddaa sitesinin yeni adresi ise Restbet108.com oldu.

Restbet geçen seneden beri Türkçe olarak hizmet veriyor. Restbet’te spor iddaaları, canlı iddaa, gazino ve canlı gazino oyunları oynayabiliyorsunuz. Restbet iddaa sitesi yurt dışı online iddaa lisansına sahip. Bu lisans ile Dünya genelinde online iddaa hizmeti veriyor. Ancak Türkiye’de ayrıca bir iddaa lisansına sahip değil. Bu nedenle Restbet giriş adresleri TİB tarafından erişime engelleniyor. Restbet son engelleme üzerine adresini Restbet108 olarak değiştirmek zorunda kaldı. Restbet iddaa sitesine en kısa yoldan ulaşım için üstteki butonu kullanabilirsiniz.

Restbet yeni adresi üzerinden siteye erişimi sağladıktan sonra önceki üyelik bilgilerinizi kullanarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi iddaa sitelerinden birinde eğer üyeliğiniz yoksa 500 TL promosyon fırsatından yararlanabilmek için hemen açmanızı öneririz. Restbet 108 iddaa sitesinde para yatırma promosyonlarınız ile canlı iddaa ve canlı gazinoda yüksek kazanç sağlarken aynı zamanda eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Yazı etiketleri: restbet giriş • restbet yeni adres

29 Haziran 2016 Yazıldı Restbet iddaa

buton