Restbet Güvenilir mi?

iddaa piyasasında oldukça popülerleşen ve bünyesinde bir çok iddaaçi bulunduran Restbet iddaa sitesi, müşterilerine sunduğu cömert promosyonlar ve iddaalerde sunduğu yüksek oranlar ile bugün bu konumunu almıştır.
Spor iddaaları, canlı iddaa, gazino – canlı gazino hizmetlerinin yanı sıra poker ve sanal spor oyunlarına da iddaa yapabileceğiniz Restbet iddaa sitesine üye olmayı düşünen iddaa severlerin aklına Restbet güvenilir mi, Restbet ödeme yapıyor mu gibi sorular takılmış olabilir. Sizler için yazımızda bu sorulara cevap vereceğiniz.2014 senesinden beri hizmet veren Restbet bugüne kadar bir çok iddaaçiye ev sahipliği yapmıştır. Şimdi gelelim asıl sorumuza, Restbet güvenilir mi?
Restbet iddaa sitesi, Pronet bünyesinde bulunan bir iddaa sitesidir. Pronet’i kısaca anlatacak olursak, iddaa sitelerine tasarım ve yazılım desteği veren çaplı bir firmadır. Türkiye pazarında bulunan bir çok iddaa sitesi Pronet alt yapılıdır. Kalite ve güvenlik konusunda alanının en iyilerinden olan Pronet, Restbet iddaa sitesine de destek sağlamaktadır.
Bunun dışında Restbet iddaa sitesi Malta iddaa ve gazino yasaları çerçevesinde düzenli olarak denetlenen lisanslı bir iddaa sitesidir. Dilerseniz “Lic8048/JAZ” lisans numarasını aratarak Restbet lisansını kontrol edebilirsiniz.
Lisanslı bir iddaa sitesi, resmi kurumlarca denetleniyor demektir. Restbet kendi ülkesinde yasal bir iddaa firmasıdır. Yani düzenli olarak denetlenmektedir. Bu şekilde lisanslı olan iddaa sitelerinde ödeme problemi yaşamanız söz konusu değildir.
Lisans ve denetlenmenin dışında biz sizler için Restbet’i tam anlamıyla test etmek adına bir miktar para yatırarak iddaa yaptık, çevirdik ve para çekim talebi verdik. Hiçbir sorunla karşılaşmadan başarıyla paramızı çekebildik.
Kısaca Restbet,
Kaliteli ve düzenli ödeme yapan bir iddaa sitesidir. Restbet’e güvenle para yatırabilir, çekebilirsiniz.
Restbet’i tavsiye ediyoruz.Dilerseniz bir sonraki yazımız olan “” konusunda Restbet para yatırma yöntemleri hakkında yazdıklarımızı okuyabilirsiniz.

buton