Restbet Nasıl iddaa Firması

iddaa Siteleri 3 Şubat 2015, 20:50 Restbet Nasıl iddaa Firması

Merhaba arkadaşlar RestBet iddaa firması hakkında yorumlar gelmekte nasıl bir iddaa firmasıdır. Restbet para yatırmada sorun yaşar mıyım ? Restbet yüklü miktarda para çekimi yapsam paramı öderler mi ve benzeri sorular gelmekte. Sizler için RestBet firmasını araştırmaya koyulduk. www.xn--bahis-irketleri-e6c.com olarak. İlk olarak sizlere şundan bahsetmek istiyorum PronetGaming servis sağlayıcılığı yapıyor ayriyeten aşağıda belirttiğim iddaa firmalarından ortaklığıda bulunmaktadır. Bunu neden söylüyorum PronetGaming Ailesine bağlı olan hiç bir iddaa sitesi müşterinin parasına el koymaz koyamaz . PronetGaming bu konularda çok hassas bir firmadır. Para yatırmada veya çekmede restbet iddaa firmasında sorun yaşamazsınız buna emin olunuz. Restbet tanıtım ile devam ediyoruz.

Bildiğiniz üzere PronetGaming büyük bir servis sağlayıcı ve aşağıdaki sitelerin hepsi pronetgaming bağlı iddaa firmaları RESTBET iddaa büro suda pronet ait bir iddaa firmasıdır.

 1. www.betvole30.com
 2. www.betebet.com
 3. www.pashagaming.com
 4. www.perabet.com
 5. www.restbet.com
 6. www.vevogaming.com
 7. www.savoybetting.com
 8. www.arabiangaming.com
 9. www.forvettgaming.com
 10. www.imajbet.com
 11. www.belugabetting.com
 12. www.interiddaa.com
 13. www.thebetend.com
 14. www.wsbetting.com

 

Restbet yukarıdaki diğer iddaa firmalarından en büyük farkı ” üyelerinin memnuniyeti 7/24 para yatırımı ve çekimi ” yapan firmadır. Hafta sonu para yatırımı ve çekimi yapabiliyorsunuz 3-4 gün bekletmeden para çekimi yapabiliyorsunuz restbet iddaa firmasında.

Restbet firmasında çekim talapleriniz en geç yarım saat yani 30 dakika içerisinde onaylanmaktadır. Belgesiz para çekimi yapabiliyorsunuz bu çok önemli bence şahsen ben iddaa oynadığım firmaya belge göndermek istemem.iddaa oranları ise Avrupa’nım en yüksek oranlarına sahiptir.

Restbet iddaa firmasında VİP kategorisi mevcuttur. Bu kategoride kişiye özel promosyonlar ve promosyonlar vardır tamamen kişiye özel restbet iddaa firmasının restbet nasıl bir firma olduğunu elimden geldiğince sizlere anlattım restbet hakkında düşüncülerinizi , itirazlerinizi ve merak ettikleriniz yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz.

Restbet 21 Temmuz salı günü gelen mesaj

Ligler start almadan önce www.restbet6.com ‘da %50 kombine promosyon ile Şampiyonlar ligi ön eleme heyecanıı en yüksek oran ve promosyonlarla yaşamaya hazırmsınız?

buton