Restbet Para Çekme

Bir önceki konumuzda  hakkında bilgi vermiştik. Bu yazımızın sonunda ise Restbet’ten para çekerken hangi yöntemleri kullanabileceğiniz, çekim yapabileceğiniz en düşük ve en yüksek miktarı, bu işlemden ne kadar ücret alınacağını / ya da alınmayacağını ve en önemlisi ne kadar sürede ödeme alacağınız konusunda bilgi sahibi olacaksınız.
‘te para yatırmada olduğu gibi para çekmede de en çok kullandığımız yöntemler mevcut. Para çekerken ihtiyacınız olan ödeme yöntemini Restbet’te bulabileceğinizi düşünüyoruz.
Restbet Para Çekme Yöntemleri
  Neteller
Restbet’te Neteller ile para yatırabileceğiniz gibi para çekme işlemi de yapabilirsiniz. Gerekli çevirimleri sağladıktan sonra en az 100 dolar ve en fazla 10.000 dolar ödemeniz 1 ile 30 dakika içerisinde Neteller hesabınıza tanımlanacaktır. Bu işlem ücretsizdir.
Ecopayz
Ecopayz ile de para yatırabildiğimiz gibi para çekme işlemi yapabiliyoruz. Yine gerekli çevirimleri tamamlamamızın ardından birgün içerisinde  en az 100 TL ve en fazla 10.000 TL parayı çekme Ecopayz hesabımıza çekebiliriz. Bu işlem ücretsizdir ve en fazla 30 dakika içerisinde talep verdiğiniz miktar Ecopayz hesabınıza aktarılacaktır.
TL Nakit
TL nakit ile para yatırabildiğimiz gibi para da çekebiliyoruz. TL Nakit ile para çekmek için bir TL Nakit hesabımızın bulunması gerekiyor. Restbet para çekme sayfasından TL Nakit’i seçmemizin ardından istenilen bilgileri doldurduğumuzda 1 ile 30 dakika içerisinde çekim talebiniz TL Nakit hesabınıza aktarılacaktır. Bu işlem için Restbet’ten ücret alınmıyor fakat TL Nakit’ten para çekerken küçük komisyonlar alınabileceğini hatırlatmak isteriz.
Banka Havalesi
iddaa severlerin en çok kullandığı ödeme yöntemlerinden bir tanesi olan banka havalesi tabiki Restbet’te de mevcut. Banka havalesi ile para yatırabildiğimiz gibi para çekme işlemi de yapabiliyoruz. Restbet para çekme sayfasından banka havalesini seçerek gerekli alanları dolduğumuzda belirttiğiniz banka hesabına ödemeniz en fazla 30 dakika içerisinde geçecektir. Banka havalesi ile tek seferde en az 100 TL ve en fazla 10.000 TL çekebilirsiniz. Bu işlemdeki tüm ücretler Restbet tarafından karşılanacak ve sizin tarafınızdan hiçbir kesinti yapılmayacaktır.
Para yatırabildiğimiz yöntemler arasından sadece Astropay ile çekim yapamıyoruz. Bunun dışında diğer yöntemleri kullanabiliyoruz.Bir sonraki yazımız olan “” başlığını okuyarak Restbet mobil versiyonu hakkında bilgi alabilirsiniz.

buton