Restbet Para Yatırma

Restbet iddaa sitesi, Türkiye pazarında oldukça ses getirmiş, düzenli ödeme yapan çaplı ve güvenilir iddaa sitesidir.
Bu yazımızda sizlere iddaa sitesinden hangi yöntemler ile en düşük ve en yüksek para yatırma yöntemlerinden bahsedeceğiz.
Eklemek istiyorum ki Restbet para yatırma ve para çekme yöntemleri içinde müşterilerine bir çok ödeme yöntemi sunduğu için kolaylıkla işlem yapabileceğinize emin olabilirsiniz.Banka havalesi yöntemi ile 100 TL ve üzeri para yatırma işlemi yapabilirsiniz. 1-5 dakika içerisinde bakiyeniz hesabınıza tanımlanacaktır. İşlem ücretsizdir.Astropay ile en az 10 dolar en fazla ise 500 dolar yatırabilirsiniz. Bakiyeniz hesabınıza anında tanımlanacaktır ve işlem ücreti yoktur.Neteller para yatırma yöntemi ile en az 10 dolar en fazla 100.000 dolar yatırabilirsiniz. Bakiyeniz hesabınıza anında geçecektir. Bu işlem ücretsizdir.Ecopayz ile para yatırmanın en düşük miktarı 10 TL en yüksek miktarı ise 10.000 TL’dir. İşlemi tamamlamanızın ardından bakiyeniz hesabınıza anında geçecektir ve bu işlem ücretsizdir.Cepbank ile Garanti, İş Bankası, Akbank, Yapıkredi, Denizbank ve INGBank hesaplarınız ile ATM’den veya internet şubesinden para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Cepbank işlemi ile tüm bankalardan yatırabileceğiniz en düşük miktar 20 TL ve en yüksek miktar 1000  TL’dir.  Bakiyeniz 1 ile 30 dakika arasında hesabınıza geçecektir. Bu işlemde Restbet tarafından işlem ücreti alınmamaktadır fakat bankanız Cepbank kesintisi yapabilir.TL Nakit ile internetten satın alacağınız ön ödemeli kartı Restbet’te kullanabilirsiniz. TL Nakit ile en az 10 TL, en fazla 100.000 TL yatırabilirsiniz. Bakiyeniz hesabınıza anımda tanımlanacaktır.
Restbet’te para yatırımları bu şekildedir. Dilediğiniz yöntemi kullanarak para yatırabilir ve iddaa yapmaya başlayabilirsiniz.Bir sonraki yazımız olan ““yi ziyaret ederek Restbet para çekme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

buton