Restbet Para Yatırma

iddaa Para Yatırma 5 Şubat 2016, 12:09 Restbet Para Yatırma

Restbet iddaa sitesine yapacağınız yatırımlarda kullanabileceğiniz yöntemler ve bu yöntemlerin minimum, maximum limitlerini araştırdık.

Restbet iddaa sitesinde hesabınıza para yatırımı yaparken bir çok farklı ve profesyonel yöntem kullanabilirsiniz. Piabet iddaa sitesi finans işlemlerinde 6 farklı yöntem ile para yatırım işlemi gerçekleştirmektedir. Site’de bulunan hesabınıza Banka Havalesi, Cepbank, Tl Nakit, Ecopayz, Neteller ve Astropay yöntemlerini kullanarak para yatırım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Restbet Para Yatırma Limitleri

Banka Havalesi ile yapacağınız minumum yatırım 100 tl olabilir. Maximum yatırım limiti ise 10.000 tl olarak belirlenmiştir.

Cepbank ile yapacağınız minimum yatırım 20 tl olarak belirlenmiştir. Maximum yatırım limiti ise 1000 tl olarak belirlenmişir.

Tl Nakit ile yapacağınız minimum yatırım 10 tl olarak belirlenmiştir. Maximum yatırım limiti ise 100.00 tl olarak belirlenmiştir.

Ecopayz ile yapacağınız minimum yatırım 10 tl olarak belirlenmiştir. Maximum yatırım limiti ise 10.000 tl olarak belirlenmiştir.

Neteller ile yapacağınız minimum yatırım 20 tl olarak belirlenmiştir. Maximum yatırım limiti ise 100.000 tl olarak belirlenmiştir.

Astropay ile yapacağınız minimum yatırım 10 dolar olarak belirlenmiştir. Maximum yatırım limiti ise 500 dolar olarak belirlenmiştir.

Yapmış olduğunuz bütün para yatırma işlemleri maximum 1 saat içerisinde gerçekleşmektedir.

buton