Riccobet 1 – Riccobet yeni giriş adresi Riccobet1.com

Curacao lisanslı Türkçe iddaa sitelerinden birisi olan Riccobet’in www.riccobet.com adresi geçtiğimiz Mayıs ayında engellendi. Bu engelleme üzerine Riccobet giriş adresi Riccobet1.com olarak değişti.

Riccobet Yeni Adresi

Riccobet iddaa sitesi Avrupa üzerinden yasal olan iddaa siteleri içerisinde yer almaktadır. Türkiye merkezli lisansları bulunmayan sitenin izinleri Curacao adresine kayıtlıdır. Bu durum ise sitenin illegal olarak anılmasına sebep olmaktadır. Sitenin bu konuda engeller yaşaması da söz konusudur. Ülkemizde sitelerin kontrollerine yer veren TİB, belli başlı zamanlarda engeller yapmaktadır. Bu engeller sonucunda üyelerin girişleri iptal edilmektedir. Sitenin girişlerine yasak koyulması kapanması anlamına gelmemektedir. Nitekim isim değişimlerine yer verilerek tekrar hizmet vermeleri sağlanmaktadır. Riccobet yeni adresi Riccobet1 ile isim değişimlerine yer verdiğini göstermektedir. Anında işlemlere başlaması ve kısa sürede iddaa sektöründe yer alması söz konusudur. Bu sebepten dolayı üyelerin herhangi bir sorun yaşaması da mümkün olmamaktadır. Eski hesapları üzerinden tekrar hizmetleri vermeleri mümkündür. SSL şifrelemeleri sayesinde hesap bilgilerinin de koruma altına alınması sağlanmıştır.

Riccobet’e Giriş Sorunu

Riccobet 1 adresi en son bağlantısı olmakta ve girişlere yer verilmektedir. Sitenin yeni adresi ile de tüm hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik güncellemeleri ile beraber giriş işlemlerini de pratik hale getirmiştir. DNS ayarı yapmadan da siteye ulaşmanız sağlanmıştır. Ulaşımlar neticesinde faydalanabileceğiniz alanlar ise;

  • Spor iddaaları
  • gazino
  • Canlı gazino
  • Bet On Poker

Tüm bunların yanı sıra promosyonlar seçeneği de sizleri karşılayacaktır. %50 ilk depozit promosyonunun yanı sıra %10 kayıp promosyonu da bulunmaktadır. %25 discount promosyonu ve %25 Euro 2016 kampanyaları da geçerli olmaktadır. Sitenin ligler adına güncel kampanyaları devam etmektedir. Yine güncel adresi üzerinden promosyonlarını duyurmaktadır. Kısa sürede hizmete açılması sitenin güçlü yapısını da kanıtlamaktadır. Bu yapısında dolayı üyeler mağdur olmamaktadır. ‘Kayıt ol’ seçeneği ile siteye üye olabilir ve hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Herhangi bir engelleme adına da mağdur olmadan hesap bilgileriniz ile yeni adrese giriş yapabilirsiniz.

 

Yazı etiketleri: riccobet giriş • riccobet yeni adres

30 Haziran 2016 Yazıldı Riccobet iddaa

buton