Rivalo

Rivalo iddaa gazino Sitesi İncelemesi

Rivalo

iddaa siteleri içerisinde ülkemizdeki online iddaa politikalarını en fazla hakimiyet altına alan adreslerden biri olan Rivalo iddaa sitesi, 2013 yılından beri hizmetlerini hem gazino hem de canlı iddaa oyunlarıyla sürdürmektedir. Özellikle de Rivalo lisansı Curacao kaynaklı olmakla birlikte, alt yapısını da 247Sportslnteractive B.V tarafından şekillendirmektedir. Piyasada var olan pek çok canlı iddaa sitesinin aksine her daim  müşteri memnuniyetini odak noktasına alan site, gün içerisinde farklı promosyonları ve hizmetleri eş zamanlı olarak müşterileri için harmanlamaktadır. Hal böyle olunca da sizlerin tek yapması gereken şey bir an evvel ana sayfa üzerinden kayıt aşamalarını tamamlamak olmalıdır. Bu da sadece birkaç dakikanızı sürecek kadar basit ilerleyecek ve sizi site içindeki bütün bölümlere aktaracaktır.

Rivalo iddaa sitesinin spor iddaaları açısından futbol üzerinden gerçekten de geniş kapsamlı bir hakimiyetin söz konusu olduğunu söylemek mümkün. Bunun dışında da sadece futbol değil, iddaa oyunlarını her tür spor dalına rahatlıkla adapte edebilmesini başaran bu site üzerinden;

  • Basketbol iddaaları
  • Hentbol iddaaları
  • Voleybol iddaaları
  • Tenis iddaaları
  • Amerikan futbolu iddaaları
  • Buz hokeyi iddaaları

gibi birbirinden farklı seçkileri gün içerisinde her daim kendi kuponlarınıza aktarabilirsiniz. Özellikle de bu aktarım süreci içerisinde site içindeki canlı iddaa bölümünden sunulan hizmetlerde spor iddaalarıne daha da net hakimiyet sağlamanıza vesile olacak türdendir.

Rivalo Canlı iddaa

Site içerisindeki canlı iddaa bölümünün spor iddaaları detayı ile ikili kombinasyon kurduğunu söylemek isteriz. Öyle ki anı anına musabaka takiplerinde bulunarak anlık iddaaler oynamanıza vesile olacak bu bölüm içerisinde, yüksek iddaa oranlarına her daim hakim olacaksınız. bunun dışında da gündelik bir iddaa işlevselliğini de elinizin altında tutabileceğiniz bu aşamalar sayesinde sizlerin bir koyarak beş kazanabilme imkanı da bir hayli artacaktır. Keza bunun için yorumlar, puan durumları ve istatistiklerin çok yardımı dokunacaktır.

Rivalo gazino

En az canlı iddaa kadar gazino bölümündeki oyunlar site içindeki hakimiyet ve eğlenerek para kazanma ihtimallerinizi bir hayli pekiştirmiş olacaktır. gazino bölümünde her para yatırma işlemi ile eş zamanlı olarak birbirinden farklı oyunlardan oynayabilirsiniz. Poker, roulette, bakara ve 21 gibi oyunların son zamanlardaki güncel slot seçkileri sizler açısından büyük avantajları da beraberinde taşımış olacaktır.

Rivalo promosyonları

Rivalo promosyonları site içinde her para yatırma işlemi ile eş değer bir şekilde karşısınıza çıkmaktadır. Bu promosyonları Rivalo canlı destek hattı üzerinden çevrim yapabilirsiniz. Öncelikle sitenin yeni üyeleri için %100 değerindeki ilk üyelik promosyonu bulunmaktadır. Bunun akabinde de her para yatırma işlemi ve bölümler içerisindeki sonuçlara göre alternatif seçkilerde sunulmaktadır. Bu seçkileri de sizler için şu şekilde sıralamamız mümkün olabilir;

  • Rivalo kombo promosyonu
  • Rivalo mobil gazino promosyonu
  • %10 paykasa promosyonu
  • Euro 2016 promosyonları

Rivalo Para Yatırma

Rivalo para yatırma işlemlerinde ise yatırılan tutarların dışında herhangi bir ek ücret ödenmesi gibi bir talepte asla bulunulmamaktadır. Bu talepten ziyade site üyeleri gerçekten de güvenilir bir limit işlevselliği ile dilediğim bölüme tutarlarını rahatlıkla yatırmaktadır. En nitelikli para yatırma yöntemlerini de sizler için şu şekilde sıralamak mümkün olacaktır;

Paykasa: Bu yöntemin herhangi bir minimum para yatırma limiti bulunmamaktadır.

Cepbank: Cep bankacılığının en az para yatırma limiti ise 100 TL’dir.

Astropay: Astropay ile para yatırmada minimum tutar 10 TL’dir.

Rivalo Para Çekme

Rivalo para çekme işlemlerinin tamamında kazandığınız tutarları asgari kesinti ya da zaman aşımına maruz bırakmadan rahatlıkla hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Özellikle de paykasa: en az 10 TL, Banka transferi: minimum 5.000 TL, Cep bank yöntemiyle de en az 100 TL gibi para çekimleriniz olabilir.

Rivalo Güvenilir Mi?

Rivalo güvenilir mi sorusuna verilecek olan yanıt tabii ki olumlu. Sitede her zaman dengeli bir nakit – iddaa – promosyon akışı bulunmaktadır. Bu da güvenli adımlar atmanıza vesile olacaktır.

Rivalo Mobil

Rivalo Mobil yöntemleri ile günün  her anında akıllı telefonlar ile de iddaa – gazino bölümlerine giriş yapabilir, kampanyalardan rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Üstelik bunun için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur.

Rivalo Müşteri Hizmetleri / Canlı Destek

Sitede anlık ileti ve mail yöntemleri ile iletişim kurabileceğiniz 7 / 24 canlı destek hattı vardır. Bu hat ile daha akıcı bir iddaa düzeni elde etmeniz mümkün olacaktır.

Genel Değerlendirme

Genel olarak bütün bu aşamaları göz önüne aldığımız zaman, Rivalo gerçekten de ideal bir iddaa sitesidir. Tek yapmanız gereken siteye üye olarak kaliteyi yaşamaktır.

/*626-start*/ #btnsx-626{margin-top:0px;margin-bottom:0px;margin-left:0px;margin-right:0px;padding-top:10px;padding-bottom:10px;padding-left:25px;padding-right:25px;} #btnsx-626 .btnsx-text-primary{text-transform:uppercase;font-size:21px;line-height:21px;font-style:normal;font-weight:normal;color:#ffffff;padding-top:0px;padding-bottom:0px;padding-left:0px;padding-right:0px;} #btnsx-626:hover .btnsx-text-primary{color:#ffffff;} #btnsx-626 .btnsx-text-secondary{font-size:21px;line-height:21px;font-style:normal;font-weight:normal;color:#999;padding-top:0px;padding-bottom:0px;padding-left:0px;padding-right:0px;} #btnsx-626:hover .btnsx-text-secondary{color:#777;} #btnsx-626 .btnsx-icon{font-size:14px;padding-top:0px;padding-bottom:0px;padding-left:0px;padding-right:0px;} #btnsx-626 .btnsx-icon-img{top:0px;bottom:0px;left:0px;right:0px;} #btnsx-626{background-color:#1e73be!important;} #btnsx-626:before{background-color:#6e9e09!important;} #btnsx-626:hover{background-color:#6e9e09!important;} #btnsx-626{border-top-width:0px;border-bottom-width:0px;border-left-width:0px;border-right-width:0px;border-style:none;border-top-left-radius:50px;border-top-right-radius:50px;border-bottom-left-radius:50px;border-bottom-right-radius:50px;} #btnsx-626:hover{border-top-width:0px;border-bottom-width:0px;border-left-width:0px;border-right-width:0px;border-style:none;border-top-left-radius:50px;border-top-right-radius:50px;border-bottom-left-radius:50px;border-bottom-right-radius:50px;} #btnsx-626{-webkit-box-shadow:none;box-shadow:none;} #btnsx-626:hover{-webkit-box-shadow:none;box-shadow:none;} /*626-end*/ RİVALO GİRİŞ İÇİN TIKLA

buton