Rivalo 97 – Rivalo Giriş Rivalo97.com

Curaçao merkezli iddaa firması Rivalo’nun siteye giriş adresi olan Rivalo98.com bu akşam engellendi. Rivalo yönetimi yeni adresin ise www.rivalo97.com olduğunu bildirdi.

Rivalo iddaa sitesi üyesiyseniz ya da Rivalo’ya üye olmak istiyorsanız bu duyurumuz sizin için önemli olacaktır. Çünkü önceki adresten siteye girmeniz artık mümkün değil. Bu nedenle Rivalo 97 adresini kullanmanız gerekiyor. Rivalo’ya kolay bir şekilde erişim için üstteki butona tıklayabilirsiniz. Rivalo giriş adresinin engellenmesinin sebebi Curaçao üzerinden Türkçe olarak yayın yapmasıdır. Çünkü ülkemizde hizmet vermek isteyen iddaa sitelerinin Spor Toto’dan alınmış bir online iddaa lisansına sahip olmaları gerekiyor. Ama Türkiye’de iddaa sadece İddaa markasına ait olduğu için maalesef yurt dışı firmalar kendi siteleri adına özgün bir lisans alamıyorlar.

Rivalo yeni adresi Rivalo97.com üzerinden siteye üye olduktan sonra ilk para yatırma miktarınıza göre 350 TL ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. Rivalo promosyon safyasında daha farklı promosyonları da bulabilir ve bunlardan yararlanabilirsiniz. Eğer siz de iddaa’nın kısıtlı programından ve iddaa seçeneklerinden sıkıldıysanız, daha az riskle kazanmak istiyorsanız Rivalo’ya üye olmanızı öneririz. Rivalo iddaa sitesinde tek musabaka, canlı iddaa, korner ya da kart iddaai gibi onlarca farklı seçeneğe iddia oynayabilirsiniz.

Yazı etiketleri: rivalo giriş • rivalo yeni adres

29 Nisan 2016 Yazıldı Rivalo iddaa

buton