Rivalo 99 – Rivalo yeni adresi Rivalo99.com

Güvenilir bir iddaa sitesi olan Rivalo’nun adresi www.rivalo99.com olarak değişmiştir. Dün gece gerçekleşen Rivalo9 engellenmesinin ardından firma Rivalo giriş adresi olarak Rivalo99.com domainini belirledi.

Rivalo iddaa sitesi Türkiye’deki oyunculara yönelik online iddaa hizmeti veren kaliteli iddaa sitelerinden birisidir. Curaçao lisansı ile iddaa ve gazino hizmeti veren Rivalo bir süredir Rivalo9 adresi ile hizmet veriyordu. Ama bu adresin engellenmesi ile farklı bir adresi hizmete sunma zorunluluğu ortaya çıktı. Rivalo firması üyelerin siteyi rahat kullanabilmeleri adına engelsiz Rivalo 99 adresini hizmete soktu. Bu geceden beri Rivalo99 alan adı üzerinden siteye girişler rahat bir şekilde yapılabiliyor. Rivalo adres değişiklikleri konusunda çok hassas davranan bir site. Çünkü herhangi bir değişiklik durumunda bunu tüm üyelerine e-posta yoluyla bildiriyorlar.

Dün akşam saatlerinde Rivalo tarafından üyelerine gönderilen bilgilendirme mailinde Rivalo yeni adresi olarak Rivalo99’un geçerli olduğunu belirtmişler. Tarayıcınıza Rivalo99.com yazarak yeni adrese siz de giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz yukarıdaki bağlantıları kullanarak en güncel Rivalo adresine otomatik olarak yönlenebilirsiniz. Rivalo’da hesap açmak yani siteye üye olmak isteyen kullanıcılara iyi bir haberimiz var. Rivalo iddaa sitesinde üyeliğinizi oluşturduktan sonra ilk para yatırma miktarınıza göre 250 TL’ye kadar %100 ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: rivalo giriş • rivalo yeni adres

20 Şubat 2016 Yazıldı Rivalo iddaa

buton