Rivalo


Rivalo iddaa Şirketi Hakkında Bilgiler
Rivalo iddaa sitesi 2013 Haziran ayında açılmış, Almanya kökenli Tipico şirketinin devamı olan bir iddaa ve gazino sitesidir. iddaa ve site altyapısını Tipico şirketinden alan Rivalo’nun kurumsal olarak Tipico şirketiyle bir bağlantısı yoktur. Malta’da ve Almanya’da Lisanslı olan Tipico’nun aksine, Rivalo, bir Karayipler ülkesi olan Curacao tarafından verilmiş bir lisansa sahiptir. Rivalo şirket bilgileri sayfada şu şekilde yer almakta:
Rivalo.com 247SportsInteractive B.V. ‘nin tescilli markasıdır.
247SportsInteractive B.V ise Curaçao Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Ticaret Kayıt ofisine 128642 numara ile kayıtlıdır. Şirket Curaçao da İnternet ve oyun hizmetleri için lisans sahibidir.
Lisans numarası: Master Licence 5536/Jaz / C.I.L. Curacao Interactive Licensing N.V.
Firma merkezi
Emancipatie Boulevard 29
Willemstad
Curaçao

Rivalo Spor iddaaları
Rivalo.com’da Tipico ile birebir aynı iddaaları aynı oranlarla bulabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki çok sayıda canlı iddaae hızlı bir şekilde yüksek oranlarla iddaa oynamak mümkün. Tipico iddaa sitesinde Süper Lig musabakalarına çok yüksek oranlar bulunuyordu. Sezon başladığında Rivalo’nun aynı oranları koruyup korumadını göreceğiz. Temmuz 2013 itibariyle Rivalo oranları Tipico oranlarıyla tamamen aynı.
Rivalo Üyelik Ve promosyonlar
Tipico üyeliğiniz varsa bu hesabınızı Rivalo.com’da da kullanabilmeniz mümkün. Yeni bir hesap açmanıza gerek yok. Tipico veya Rivalo.com’da daha önce hesap açmadıysanız şu anda hesap açabilir ve 250 TL promosyon kazanabilirsiniz. Daha önce Tipico’dan promosyon almış olsanız bile Rivalo’nun verdiği bu promosyonu da almanız mümkün. İlk para yatırmanıza %100 oranında promosyon ekleniyor.

buton