Rorobet iddaa Sitesi

Rorobet iddaa sitesi, henüz çok yeni aramıza katılmış bir sitedir. Bünyesinde Spor iddaaları, canlı iddaa, canlı gazino ve poker hizmetleri vermektedir. Promosyonlar bölümünü incelediğimizde bir birinden cazip promosyonlar sunan bu sitede,bulmanız mümkün. Ayrıca canlı gazino’ya yatıracağınız miktarın %20’si promosyon olarak geri eklenecektir.
Genel olarak siteyi incelediğimizde spor iddaaları ve canlı iddaa bölümünde gayet yüksek oranlar görüyoruz. Canlı iddaa sayfası oldukça kolay ve kullanışlı olduğunu eklemek isteriz. Dilediğiniz iddaai ve oranlarını kolayca seçebileceğiniz bir arayüzü var.
Canlı iddaa sayfasında bulunan canlı video bölümünde musabakalara iddaa yaparak canlı olarak izleyebileceğiniz bir bölüm var fakat şuan henüz aktif değil. Önümüzdeki günlerde aktif olacağını düşündüğümüz için yazımıza ekledik.
Genel olarak günümüz iddaa sitelerinden geri kalmayan bir site olsa da bakalım Rorobet güvenilir mi?
Rorobet Güvenilir  mi?
Yazımızın başında belirttiğimiz gibi aramız yeni katılmış Rorobet iddaa sitesini incelediğimizde, iddaa sitelerine yazılım ve destek sağlayan Progaming’in bir parçası olduğunu görüyoruz. Bunun dışında yine siteyi incelediğimizde siteye ait bir lisans belgesinin eklenmediğini görüyoruz. Bu sebepten dolayı Rorobet güvenilir mi, değil mi yorum yapamıyoruz.
Rorobet iddaa sitesinde oynamaya karar verdiyseniz büyük miktarlar yatırmamanızı tavsiye ederiz. İleri de mağdur olmamak adına küçük küçük yatırarak test edin. Yeni bir iddaa sitesi olması ve lisansının bulunmaması dolayısıyla bu siteye temkinli yaklaşmanızı tavsiye ediyoruz.Yine de iddaa yapmak istiyorsanız, uzun yıllardır hizmet veren , ve gibi siteleri öneririz. iddaalarınizde bol talih.

buton