talihbet

iddaa Siteleri 30 Mart 2016, 01:05 talihbet

talihbet , logosu parayı hatırlatan birçok ögeyle dolu olan bir sitedir. Örneğin Ş harfi yerine Dolar simgesi, E harfi yerine Euro simgesi kullanıldığı gibi aynı zamanda talihı simgeleyen dört yapraklı yoncayla tamamlanmış.Türkçe dışında İngilizce, Almanca ve Holandaca dillerinde kullanım imkanı sunan sitede zaten çok fazla yazılı bölüm bulunmadığı için siteye dil desteği eklemenin de büyük bir sorun olmadığını düşünüyoruz. Birçok eksiği bulunan site içerisinde hakkımızda şeklinde bir sitenin tanıtımını yaptığı bölüme de rastlamıyoruz.

Bu nedenle sitenin canlı destek biriminden öğrenebildiğiniz kuruluş tarihinin 2013 yılına uzandığı belirtiliyor. Yeni bir site olmadığı belirtilmesine rağmen site üzerinde iddaa oynamak istediğiniz zaman gazinoda pokerdir, roulettetir ya da 21 olsun bu tür oyunlar oynama imkanınız bulunmuyor çünkü site amatör bir görünüme sahip ve sadece spor iddaaları ile canlı iddaa alanlarında hizmet veriyor. Ben nasıl olsa gazino oynamıyorum diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü bir sitede canlı gazino gibi bölümlerin olması sitenin yapımında ne kadar uğraşıldığı, ne kadar yatırım aldığını gösterir ve bir güven göstergesidir.

Diğer birçok eski siteye baktığımızda bunun büyük bir eksiklik olduğunu görüyoruz. Spor iddaaları bölümünde iddaa yapabileceğiniz alanlar futbol, buz hokeyi, basketbol, hentbol, tenis, voleybol, beysbol ve ragbi gibi sporların yanında daha alt sıralarda kalan badminton, motor sporları, bilardo ve kriket olmak üzere on iki adet seçenekle sınırlı bulunuyor. Sol tarafta bulunan listeden bir spor dalı seçtikten sonra içerisindeki liglerden istediklerinizi seçerek ortadaki bölümde belirmesini sağlıyorsunuz ve buradan o lig içerisindeki karşılaşmalara iddaa oynayabiliyorsunuz. Canlı iddaaler bölümünü incelediğimizde gözümüze çarpan ilk şey incelememiz sırasında futbol ve tenis dışında herhangi bir spor dalında canlı iddaa olmadığı yönünde oluyor. Zaten içerisinde spor iddaaları dışında herhangi bir iddaa seçeneği bulunmayan de bu alanda yoğunlaşmış olması gereken sitenin tek iddaa bölümünün de bu denli boş ve fakir olması oldukça üzücü.

Lisans

Sitenin ne zaman kurulduğu ya da hangi şirket adı altında bir marka olduğu, para yatırma seçenekleri nelerdir para çekme seçenekleri nelerdir gibi bir sitenin önemli noktaları hakkında olması gereken bilgilendirmeleri içeren klasik bölümler site üzerinde maalesef ki bulunmuyor. Bu da sitenin hem güven vermemesine, hem üzerinde uğraşılmayan bir yatırım görüntüsü çizmesine sebep olduğu gibi sitenin lisansı olmadığını düşünmemize ve siteyi lisanssız kaçak iddaa siteleri arasında düşünmemize neden oluyor.

Hoşgeldin promosyonu Ne Kadar?

Site içerisinde hangi ödeme yöntemleri ile işlem yapabildiğiniz gibi bilgiler mevcut olmadığı gibi promosyonlarla ilgili bir bölüm de bulunmuyor. Bu da sitede birçok şey gibi promosyonlarında eksik olduğunu gösteriyor. Açıkçası hiçbir çekici noktası olmayan sitenin neye güvenerek böyle bir strateji izlediğini anlamak oldukça güç. Sitenin tercih edilmesi için hiçbir sebep göremiyoruz.

Mobil Uyumluluk

Sitenin mobil uyumlu bir site görünümü bulunmaması bizi şaşırtmıyor zira masaüstü versiyonu da kullanışlı bir site görünümünde değil.

 

buton