Sassari – Darüşşafaka Doğuş iddaa analizi ve Oranları 20.11.2015

Sassari – Darüşşafaka Doğuş
Euroleague D Grubu
Tarih – Başlama Saati: 20.11.2015 – 22:00
analiz – Oran: 2 (2.14)
iddaa Sitesi: 

Diğer Oranlar
Sassari
3.86
Darüşşafaka 2.14
175.5 Alt – 1.60
175.5 Üst – 2.24
Yukarıdaki oranlar  sitesinden alınmıştır.
Karşılaşma Öncesi Puan Durumu ve Sıralama
Sassari
– 0galibiyet 5mağlubiyet 6.sıra
Darüşşafaka – 2galibiyet 3mağlubiyet 4.sıra
Analiz
Eoruleague’de temsilcilerimizin musabakaları devam ediyor. Bir başka Türk takımı musabakasında Sassari ile Darüşşafaka karşılaşıyor. Sassari bu sezon Euroleague’de oynadığı musabakaların hepsini kaybetti. İlk hafta Darüşşafaka deplasmanında uzatmaya gidip kaybettiği musabaka dışında diğer 4 musabakata hiç bir varlık gösteremediler. Çok Rebaundlarda etkisizler ve çok düşük oranda şut atıyorlar. Çok fazla top kaybı yaşadıkları için çok ve de kolay sayı yiyorlar. musabaka başına 82 sayı yiyorlar.  Takımda günlük performanslar çok fazla değişkenlik gösteriyor. Bu da takımın istikrardan uzak olmasına yol açıyor.
Darüşşafaka ise geçen hafta Maccabi deplasmanında elde ettiği galibiyet ile ilk 4 için büyük bir talih yakaladı ve yükselen bu formlarını sürdürmek için iddiasız rakiplerini yenmek için sahada olacaklardır. Wilbelkin ve Furkan hamleleri sonrası takım biraz daha güçlenmiş ve oturmuş durumda. Rebaundlarda çok etkililer, Harangody kendini geliştirmeye devam ediyor.
Darüşşafaka’nın gruptan çıkmak adına rakibini yenmek zorunda. Form tutmuş olan Darüşşafaka’nın  kazanacağını düşünüyorum.
Tercih : 2

buton