Savoybetting Para Yatırma

iddaa Para Yatırma 29 Ocak 2016, 05:18 Savoybetting Para Yatırma

Savoybetting iddaa sitesine yapacağınız yatırımlarda kullanabileceğiniz yöntemler ve bu yöntemlerin minimum, maximum limitlerini araştırdık.

Savoybetting iddaa sitesi para yatırma işlemlerinde güvenilir ve profesyonel yöntemler ile çalışmaktadır. Site para yatırma işlemleri için üyelerine 4 farklı seçenek sunmaktadır. Para yatırma işlemlerinizi Banka Havalesi, Cepbank, Tl Nakit ve Astropay yöntemleri ile bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para yatırma işlemleri hakkında bilgilendirmeler.

Savoybetting Para Yatırma Limitleri

Banka Havalasi ile yapacağanız para yatırma işlemlerinizin alt limiti 100 tl olarak belirlenmiştir. Bu yöntem ile tek sefer maximum 10.000 tl para yatırımı yapabilirsiniz.

Cepbank ile yapacağınız para yatırma işlemlerinizin alt limiti 20 tl olarak belirlenmiştir. Bu yöntem ile tek seferde maximum 10.000 tl para yatırımı yapabilirsiniz.

Tl Nakit ile yapacağınız para yatırma işlemlerinizin alt limiti 20 tl olarak belirlenmiştir. Bu yöntem ile tek seferde maximum 10.000 tl para yatırımı yapabilirsiniz.

Astropay ile yapacağınız para yatırma işlemlerinizin alt limiti 25 dolar olarak belirlenmiştir. Bu yöntem ile tek seferde maximum 500 dolar para yatırımı yapabilirsiniz.

 

buton