Sekabet Para Yatırma

Spor iddaaları ve gazino oyunları alanında hizmet veren iddaa sitelerinden biri olan Sekabet’e farklı yöntemlerle para yatırabilirsiniz. Dilerseniz hemen Sekabet‘e hangi yöntemlerle para yatırabilirsiniz incelemeye başlayalım.
Banka Havalesi: Sekabet’e banka havalesi ile dakikalar içinde para yatırabilirsiniz. Minimum 50 TL tutarında olmak üzere dilediğiniz kadar para yatırabilirsiniz. Yatırdığınız tutar ortalama 5 dakika içerisinde hesabınıza yansır.
CepBank: Sekabet’e CepBank ile para gönderimine izin veren banka hesaplarınız üzerinden para yatırabilirsiniz. Minimum 20 TL maksimum bankanızın izin verdiği kadar para yatırabilirsiniz. Yatırdığınız tutar ortalama 30 dakika içerisinde hesabınıza yansır.
Neteller: Sekabet hesabınıza Neteller ile para yatırabilirsiniz. Minimum 20 USD maksimum 5.000 USD yatırmanıza izin verilmektedir. Yatırdığınız tutar anında hesabınıza yansır.
EcoPayz: Sekabet hesabınıza EcoPayz ile dakikalar içerisinde yorulmadan para yatırabilirsiniz. Minimum 20 TL maksimum 5.000 TL yatırabilirsiniz. Yatırdığınız tutar anında hesabınıza yansır.
Paykasa: iddaa sitelerine yeni para yatırma yöntemlerinden biri olan Paykasa ile Sekabet hesabınıza para yatırabilirsiniz. Bu yöntemle minimum 10 Euro yatırmanıza izin verilmektedir. Yatırdığınız tutar anında hesabınıza yansır.
Bitcoin: Çok bilinmese de gelecekte adını sıklıkla duyacağımız Bitcoin ile Sekabet hesabınıza para yatırabilirsiniz. Minimum 0.04 Btc maksimum 100 BTC yatırabilirsiniz. Yatırdığınız Bitcoinler hesabınızın para birimine çevrildikten sonra hesabınıza yansımaktadır.

buton