Sesbet iddaa Sitesi

Sesbet iddaa sitesi yaklaşık 2 senedir hizmet vermekte olan bir site olup curacou lisansına sahiptir.Sitenin lisansı onaylı olup lisans bilgisine siteden ulaşmak mümkün.Sesbet sitesine ilk giriş yapıldığında oldukça hoş bir tasarım karşımıza çıkmakta olup güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerini bulundurması canlı gazinosunun olması gibi özellikleri ile ilk izlenim açısından olumlu bir hava yaratmakta.Sesbet sitesi bölümleri ise şu şekilde.

Sesbet Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Sesbet spor iddaaları bölümünde bir çok dalda iddaa imkanız bulunmakta.Spor iddaaları bölümünde çeşitlilik gayet iyi olup iddaa oranları ortalama düzeylerde kalmakta.Sesbet canlı iddaa bölümünde ise musabaka sayısı biraz az kalmakta iddaa oranları ise iyi seviyelerde.

Sesbet gazino Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Sesbet gazino bölümünde en çok sevilen ve kullanılan netent slotları başta olmak üzere pek çok slot oyununu oynamanız mümkün.Sesbette gazino slotları sışında 3d slotları adı altında başka bir slot oyunu alanıda bulunmakta.Sesbet canlı gazinoda aynı şekilde güvenilir sağlayıcı tarafından hizmet vermekte olup canlı kurpiyerler eşliğinde oyunları oynamak mümkün.Sitenin diğer bölümlerini ise sanal lig,poker ve oyunlar oluşturmakta.

Sesbet Para Yatırma ve Çekme

Sesbete aşağıdaki yöntemlerle para yatırmanız mümkün.

  • Cepbank
  • Ecocard
  • Paysafecard
  • Ukash(Bu ödeme kartı artık kulanılmamaktadır.)

Sesbette para çekmek için ise hangi yöntemle para yatırdıysanız o yöntemle kullanmalısınız.Sesbet çapraz çekime müsade etmemekte.

Sesbet promosyonları

Sitede özellikle poker promosyonlarına yer verilmiş olup sesbet canlı yardımı kullanarak promosyonlar hakkında bilgi almanız mümkün.Sesbet canlı yardım 11.00-20.00 arası hizmet vermekte.

Sesbet Genel Değerlendirme

Sesbet ilk izlenim açısından güvenilir bir hava yaratmakta olup internette kısa ir araştırma sonrası sesbet hakkında herhangi bir itiraze rastalamadık.Site aynı zamandada 5 dilde hizmet vermekte.Fazla duyulmamasının sebebi ise Türk müşterilerin olduğu pazara henüz çok önem vermemesi olabilir.Site genel değerlendirme açısından iyi görünmekte.Sizinde sesbet hakkında yorumunuz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

buton