Shotbet iddaa Sitesi

Shotbet sayısı pronet gibi artan betconstruct altayapısını kullanmakta olan bir site.Shotbet 3 dilde hizmet vermekte olup sitede Türkçe dil seçeneği bulunmasına rağmen Türkçeleştirilmemiş.Canlı yardımdada Türkçe konuşan canlı yardım ekibi bulunmamakta olup sadece mail yolu ile yardım almak mümkün.Muhtemelen henüz hazır olamdan gerekli altyapıyı hazırlamadan Türk müşterilere hizmet vermek istediler.Bu anlamda pek çok yanları eksik olup siteye ilk giriş yaptığınızda bunu çok rahat görebilirsiniz.Shotbet iddaa sitesi bölümleri ise şu şekilde.

Shotbet Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Shotbet sitesinde bata futbol olmak üzere 4-5 tane daha spor dalına iddaa yapmak mümkün olsada iddaa çeşitliğinin ve musabaka sayısının oldukça az olduğu gözlemlenmekte.iddaa oranları için ise ortalamalarda diyebiliriz.Canlı iddaa içinde aynı şeyler geçerli olup iddaa çeşitliği ve musabaka sayısı oldukça az ve iddaa oranları ortalama düzeylerde.

Shotbet gazino Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Sitede herhangi bir gazino bölümünde rastlayamadık.gazino bölümünün yani slotların olmaması bir site için büyük eksiklik olup yeni siteler için özellikle güvenilirlik anlamında gazino mutlaka olmalı.Shotbet canlı gazino bölümü ise hizmet vermekte olup roulette 21 vb oyunları bu bölümde bulmak mümkün.Sitede dierğ bölümlerde tavla bölümü aktif iken borsa bölümü kapalı durumda.

Shotbet Para Yatırma ve Çekme

Shotbet para yatırma ve çekme yöntemleri hakkında bilgiyi sitede bulundurmamakta.Türkçe canlı yardımda olmadığından bu bilgilere ulaşamadık.

Shotbet promosyonlar

Shotbet sitesinde herhangi bir promosyona rastlanamakta olup ilerleyen zamanlarda promosyon eklemeleri durumunda bu bölümden sizlerle paylaşacağız.

Shotbet Genel Değerlendirme

Shotbet hiçbir anlamda hazır olmadan açılmış bir site görüntüsünde site Türkçeleştirilmemiş.Bunların yanında ne promosyonu var nede iddaa çeşitliliği gazinosunun olmamasıda cabası.Bunlara yeni açılmasıda eklenince şu an da beklemekte fayda olacağı düşüncesindeyiz.Sizinde shotbeet hakkında yorumunuz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

buton