Skrill


Skrill Nedir?
Skrill, bir e-cüzdan olup, kişilerin para göndermesine ya da almasına imkan tanıyan bir sistemdir.
Skrill ile para yollamak ya da almak hem sorunsuz hem de çok kolay olmasıyla bilinir. Artık günümüzde online alışveriş yapan ya da para alışverişi sağlayan bir çok site Skrill ile ödeme yöntemini kabul etmektedir. Skrill’in son derece uygun komisyon değerleri e-ticareti sevenler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen online cüzdan olma özelliğini taşıyor.
Skrill Nereden Satın Alınır?
Skrill hesabı almak ya da internette sorunsuz ve hızlı bir şekilde alışveriş ya da işlem yapmak için sitenin resmi web adresini ziyaret edebilirsiniz. Burada karşınıza bir kayıt formu çıkacak bu formu kesinlikle doğru bilgilerle tam olarak doldurmak gerekiyor. Çünkü kredi kartınıza ya da banka hesabınıza para gönderme ya da çekmek istediğinizde bu bilgilerin doğruluğu yapacağınız işlemin kısa tutulmasına olanak tanıyacaktır. Sorun yaşamamak için bilgileri doğru ve eksiksiz girmiş olduğunuzdan emin olmanız gerekiyor.


Skrill sistemi ile para yatırma ve çekme işlemleriniz son derece kolay olacaktır. Skrill’e üye olduktan hemen sonra hesabınıza para ekleyebilir ve istediğiniz kişi ya da internet sitesine “para gönder” seçeneğini tercih ederek parayı gönderebilirsiniz.
Para aktarma, alışveriş yapma işlemleri için son derece pratik ve hızlı olan bu sistemle başka kişilerden de para kabul edebilirsiniz. Mesela iddaa sitelerine bu kartla para yatırabilir, online iddaa sitesinden kazandığınız paraları da bu karta aktarabilirsiniz.
Para çekme işlemlerinde ise Skrill kartını kullanabilirsiniz. Ön ödemli kredi kartı yapısına sahip olan bu karta hesap açıldıktan sonra istediğiniz şekilde kullanabilir, yatırdığınız paraları bu kartla sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Güvenli olan bu e-cüzdan hesabı ve ön ödemeli kredi kartı ile para transferlerini sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşanırsa da müşteri destek ekibi ile irtibata geçerek sorunu çözebilirsiniz.

buton