Sportotobet 2 – Yeni adres Sportotobet2.com

Karadağ iddaa sitesi olan Sportotobet’in yeni giriş adresi Sportotobet2.com olarak değiştirildi. Sportotobet iddaa sitesindeki iddaa ve gazino ürünleri S.Y.A Entertainment şirketine ait Curaçao lisansları ile üyelere sunuluyor.

Sportotobet iddaa sitesi Karadağ, İngiltere ve Almanya’dan sonra kısa bir süre önce Türkiye iddaa pazarına da giriş yaptı. Sportotobet.com ismiyle Türkçe iddaa pazarında yer alan site adresin engellenmesinin ardından Sportotobet 2 olarak yola devam ediyor. Sportotobet iddaa sitesinin adresi engellendikten sonra kısa bir süre için üyeler arasında panik yaşandı. Sportotobet üyeleri sitenin kapandığını düşündüler ama kapanan sadece giriş adresiydi ve hemen yerine yenisi açıldı.
Sportoto iddaa sitesi sizin için yüksek oranların ve promosyonların yer aldığı bir iddaa sitesidir. Sportotobet sitesinde üyeliğiniz varsa yeni adres Sportotobet 2 sitesinde de mevcut bilgilerinizi kullanarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Sportotobet giriş için yukarıdaki linki kullanabilirsiniz. Bundan sonra Sportotobet engellendiğinde yeni adres için ilk olarak sitemizi kontrol edebilirsiniz. Bol talihler bol kazançlar dileriz.

Yazı etiketleri: sportotobet giriş • sportotobet yeni adres

12 Mart 2016 Yazıldı Sportotobet iddaa

buton