Sportotobet 3 – Yeni giriş adresi Sportotobet3.com

Karadağ merkezli iddaa sitesi Sportotobet bir önceki adresi olan Sportotobet2‘nin engellenmesinin ardından yeni adresi Sportotobet3‘ü yayına sundu.

Sportotobet iddaa sitesi 2004 yılından beri online iddaa hizmeti veriyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde de Türkiye iddaa pazarına giriş yaptılar. Türkçe olarak hizmet veren Sportotobet iddaa sitesi Türkiye’deki iddaa sitelerinin engellenmesi durumundan nasibini almayı ihmal etmedi. Sportotobet ismiyle sektöre giren sitenin ikinci adresi Sportotobet2 olmuştu. Ama bu adres de bugün yani 28 Mart 2016 Pazartesi günü engellendi. Bu gelişme üzerine Sportotobet yeni adresi www.sportotobet3.com oldu. Bu engelleme yüzünden sportotobet üyeleri siteye giriş yapamadılar. Hal böyle olunca hesaplarına giriş yapıp iddaa oynama imkanları da olmadı ve bu noktada pozitif yönde zarar etmiş oldular.

Sportotobet giriş adresi bilgisi site tarafından mail yoluyla üyelerine duyuruldu. Sportotobet yönetimi üyelerinin mağdur olmaması için engelsiz bir adres olan Sportotobet 3 alan adını seçti. Yurt dışından yayın yapan iddaa siteleri Türkiye’de lisansları olmadığı için TİB tarafından sık sık engelleniyor. Sportotobet sitesi diğer siteler gibi adresi değiştirerek geçici olarak bu sorunun üstesinden geldi ancak bu adresin de önümüzdeki dönemde engelleneceği aşikardır. Spor toto bet 3 adresine üstteki link üzerinden kayıt olursanız 300 TL ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: sportotobet giriş • sportotobet yeni adres • sportotobet yeni giriş adresi

28 Mart 2016 Yazıldı Sportotobet iddaa

buton