Süperbetin 37 – Süperbetin yeni giriş adresi Suoerbetin37.com

Süperbetin iddaa sitesinin giriş adresi olan Süperbetin77.com 23 Haziran 2016 tarihinde engellendi. Süperbetin firması yeni adresi olarak Süperbetin77.com alan adını belirledi.

Poligon Entertainment N.V. bünyesinde kurulan Süperbetin, Avrupa’ da uzun yıllardır hizmet vermektedir. Ülkemizde ise hizmetlerine 2012 yılında başlamıştır. Sitenin ülkemizde spor iddaaları adına herhangi bir izne yer vermemesi söz konusudur. Curacao merkezli lisansı ile iddaa sektörüne adım atmıştır. Bu durum ise yasal olmamasına ve engeller yaşamasına sebep olmaktadır. Uzun süredir yayında olmasından dolatı TİB’ in engellerine alışkın olmaktadır. Üyeleri de bu durumlarda panik olmamaktadır. Nitekim sitenin hızlı ve güçlü yapısı engellerden zarar görmemektedir. Kısa sürede yeni adresi ile hizmet vermesi beklenmektedir. Süperiddaa yeni adresi Süperbetin37 ile iddaa sektörüne geri dönüş yapmıştır. Bu adres üzerinden de spor iddaaları, canlı iddaa, sanal sporlar, gazino ve canlı gazino seçeneklerine ulaşmanız mümkündür. Sitenin üyeleri ise DNS ayarı yapmadan eski bilgileri ile giriş yapabilmektedir. Yeni üye olacak olan adayların ise ‘hemen üye ol’ seçeneği üzerinden işlemlere başlaması sağlanmaktadır. Üyelik işlemleri son derece pratik olmakta ve kısa sürede sonuçlanmaktadır. Sonucunda ise 300 TL ilk üyelik promosyonunu almaya hak kazanmaları mümkündür.

Süperbetin değişti mi?
Süperbetin 37 adresi dışında herhangi bir değişime gitmemiştir. Sitenin gerek tasarımı gerek hizmetleri gerekse ödeme yolları adına aynı içeriklere sahip olduğunu göreceksiniz. Hizmetlerinin yanı sıra sitenin promosyonları da dikkat çekmektedir. 750 TL kombine promosyonundan 250 TL gazino ilk üyelik promosyonuna kadar seçenekleri bulunmaktadır. Avantajlı olunan diğer hizmetleri ise;

  • Tekli iddaa seçeneğine de yer vermeye devam etmektedir.
  • Online iddaaler adına güncel ve yüksek oranlara sahiptir.
  • 10:00 ile 22.00 saatleri arasında canlı destek iletişimleri bulunmaktadır.
  • VISA ya da Havale gibi popüler yöntemler üzerinden ödemelere yer verilmektedir.

Sitenin ödeme yollarında herhangi bir eksiklik söz konusu değildir. VISA ve Banka Havalesi dışında CepBank, Ecopayz, Astropay, Skrill, Neteller ödeme yolları ile de anlaşması bulunmaktadır. Bu seçeneklerden üzerinden ücretsiz finansal işlemlere yer verilmektedir. Finansal konularda da iletişim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bu şekilde hata yapmamanız ve kesintisiz olarak işlem görmeniz sağlanmaktadır.

Yazı etiketleri: süperbetin giriş • süperbetin yeni adres

27 Haziran 2016 Yazıldı SüperBetin Haberleri

buton