Süperbetin 77 – Süperbetin giriş Süperbetin77.com

Süperbetin iddaa sitesinin Süperbetin17.com adresini 18 Mayıs 2016 tarihinde engellediler. Süperbetin yeni adresi olarak Süperbetin77.com alan adı belirlendi.

Güvenilir iddaa siteleri arasında yer aln online iddaa sitesi Süperbetin’in siteye giriş yolu olan Süperbetin17.com adresi engellendi. TİB tarafından yapılan engelleme kapsamında Süperbetin’e girişler engellenmiş oldu. Ancak Süperbetin firması kesintisiz hizmete devam edebilmek adına Süperbetin 77 adresini açarak yola devam ediyor. Bildiğiniz gibi Betin iddaa sitesi geçtiğimiz aylarda ismini Süperbetin olarak değiştirmeye karar vermişti.Bu karar üzerine marka ismi değişti ancak Betin hizmetleri kaldığı yerden hatta daha fazla iyileştirilerek yola devam edildi. Süperbetin sitesi Süperbetin.com olarak açıldıktan sonra birkaç defa adres değiştirmek zorunda kaldı ve son adresleri www.superbetin77.com oldu. Bu adres de önümüzdeki günlerde engellenecektir ve bu durum yaşandığında yeni adresi sitemizden öğrenebilirsiniz.

Süperbetin mobil sitesini kullanan ziyaretçilerimiz de aynı Superbetin77 adresi üzerinden Süperbetin mobile bölümüne girebilirler. Akıllı telefonunuzda tarayıcınıza Superbetin77.com yazdığınızda ya da sitemiz üzerinden Betin’e giriş linkine tıkladığınızda otomatik olarak mobile.superbetin77.com adresine yönleneceksiniz. Bu süperbetin mobil sitesinde kullanışlı arayüz ile spor iddaaları ve gazino alanında iddaalarınizi yapabilirsiniz. Ayrıca Süperbetin mobil sitesinde para yatırma para çekeme ve para çekme iptal işlemlerini de yapabiliyorsunuz. Süperbetin’e yeni üye olacaksanız 300 TL’ye kadar ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. promosyon detaylarını Süperbetin’e giriş yaptıktan sonra “promosyon” sayfasında bulabilirsiniz.

Yazı etiketleri: betin giriş • betin yeni adres • süperbetin giriş • süperbetin yeni adres

25 Mayıs 2016 Yazıldı SüperBetin Haberleri

buton