Süperiddaa 127 – Yeni giriş adresi Superiddaa127.com

Süperiddaa iddaa sitesinin mobil giriş adresi www.superiddaa127.com oldu. Süperiddaa hesabınıza Süperiddaa 127 üzerinden giriş yapabilirsiniz. Tabiki bu adres değişikliği sadece mobil siteyi kapsamıyor. Süperiddaa’in mobil bölümüne ulaşmak için mobile.superiddaa127.com adresine girmeniz gerekirken masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarınızdan www.superiddaa127.com adresini kullanarak girebilirsiniz. Süperiddaa’in bir önceki giriş adresi Süperiddaa451 idi. 9 Ocak 2016 tarihinde açılan bu adres 2 Şubat 2016 tarihinde engellendi. Süperiddaa gibi birçok iddaa sitesinin giriş adresi bugün değişti.

 

Süperiddaa firması adreslerinin engellenmesinin ardından hemen duruma müdahale etti ve Süperiddaa127 adresini aktif hale getirdi. Eğer süperiddaa üyesiyseniz mevcut hesap bilgileriniz ile yeni adreste de üyeliğinize giriş yapabilirsiniz. Süperiddaa’in yeni adresine tekrar üye olmanıza gerek yoktur. Eğer süperiddaa üyesi değilseniz yukarıdaki linke tıklayarak siteye üye olabilir ve 360 TL’ye kadar %120 ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. Superiddaa’te canlı iddaa, canlı gazino, sanal sporlar, poker, spor iddaaları gibi alanlarda kazanç sağlayabilirsiniz. 1998 yılından beri hizmet veren güvenilir iddaa sitesi Süperiddaa’in yeni adresi Süperiddaa 127 size güvenli bir kazanç ortamı sağlayacaktır.

Superiddaa 127 sitesinde hesap açtıktan sonra hesabınıza yatıracağınız ilk miktara göre göre kazanacağınız ilk üyelik promosyonu sizin için güzel bir hoş geldin sürprizi olabilir. Superiddaa hoş geldin promosyonunu dilerseniz spor iddaalarınde dilerseniz canlı gazinoda kullanabilirsiniz. Superiddaa iddaa sitesi Türkiye’de online iddaa için kullanabileceğiniz en iyi sitedir. Süperiddaa sektörde yıllardır verdiği kaliteli hizmet ile birçok iddaaçinin hesabını bulunduğu bir sitedir. Superiddaa’te yapacağınız iddaalarıniz Gaming GVC Holding güvencesinde olacaktır. Süperiddaa kayıt ve Süperiddaa üyelik işlemleriniz için üstteki linki kullanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: süperiddaa giriş • superiddaa yeni adres

2 Şubat 2016 Yazıldı Superiddaa Haberleri

buton