Süperiddaa 150 – Süperiddaa giriş Süperiddaa150.com

En iyi Türkçe iddaa sitelerinin başında gelen Süperiddaa’in mevcut adresi Superiddaa178.com bu gece engellendi. Süperiddaa firmasının yeni adresi ise Süperiddaa150.com oldu.

1998 yılından beri Türkçe iddaa sektörünün lideri olan Süperiddaa’in adresi geçtiğimiz hafta engellenmişti. Bu gelişmeden sonra yeni adres Süperiddaa178 olmuştu. Bu adresin de ömrü fazla uzun olmadı. 18 Mayıs 2016 tarihinde Süperiddaa tekrar bloklandı. Süperiddaa yeni adresi olarak Süperiddaa150.com belirlendi. Süperiddaa’te yaşanan bu engelleme krizi sonrası üyeler siteye giriş yapamadılar. Superiddaa178 ve önceki adresler bloklu olduğu için hiçbir adres kullanılamadı. Hatta bazı üyeler sitenin kapandığını ve içeride parasının kaldığını zannederek bize iletişim formu gönderdiler.

Süperiddaa giriş adresinin bloklanması Süperiddaa’in kapandığını göstermiyor. Zaten bu durumu fark eden Süperiddaa yönetimi hemen engelsiz adres olan Süperiddaa 150 alan adını hizmete sundu. Tabi bunun üyelere duyurulması birkaç saat sürdü. Kaldıki birçok üye maillerini kontrol etmediği için bu duyurudan haberdar olamaladılar. Böyle durumlarda yani Süperiddaa engellendiğinde size tavsiyemiz sitemize giriş yapıp Süperiddaa giriş bağlantısına tıklamanızdır. Çünkü sitemizdeki Süperiddaa bağlantıları eğer adres değişikliği olduysa otomatik olarak güncellenmekte ve sizi yeni adrese ulaştırmaktadır.

Yazı etiketleri: süperiddaa giriş • superiddaa yeni adres

19 Mayıs 2016 Yazıldı Superiddaa Haberleri

buton